cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 fe exynos

(Topic created on: 06-08-2021 11:14 PM)
194 Views
syy
Active Level 4
Options
Galaxy S

S20 fe exynos alanlar pişman ne olacak şimdi mağduriyetimiz

1 Comment
uykututmuyor
Active Level 3
Galaxy S
Samsung Türkiye üstüne düşeni yapamadı. Aslında mağduriyetlerin giderilmesi (iade veya değişim) gerekirdi.

Bir çok forumda bu cihaz yüzünden mağdur olanlar bir araya gelip yasal haklarını kullanmak için adımlar atıyorlar. Hatta geçtiğimiz hafta piyasadan toplatılması talebi ile Cimer'e kadar götürdüler konuyu.

Kullanıcıların neredeyse tamamı bir daha Samsung marka hiç bir ürünü satın almayacağını söylüyor çünkü kendini mağdur hissediyor.

Bunlara gerek yoktu en azından Samsung Türkiye resmi bir açıklama yapsaydı adı Fan Edition olan bir üründen müşteri kaybı yaşanmazdı.

Evet kronik sorunları olan ve üretimi durdurulan bir cihaz ve asıl sorumlu Samsung Global ama kendi müşterisine sahip çıkması gereken Samsung Türkiye ekibi.

Maalesef bu durumu yönetmeyi başaramadılar. Markaya uzun yıllardır hayran olan birisi olarak bütün bunları üzülerek söylüyorum.

Ben de diğer tüm S20FE mağdurları gibi bu cihazı elimden çıkarabilirsem benim hakkımı korumayan mağduriyetimi gidemeyen beni defalarca teknik servise götürüp sonuç alamadan üzüntü ile oradan ayrılmama sebep olan Samsung'a bir daha bulaşmam.

Size tavsiyem internet üzerindeki topluluk ve forumları takip edin ve diğer mağdurlar ile birlikte hareket edin, hakkınızı arayın resmi makamlara şikayet edin.