cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe ekran kilidi sorunu

(Topic created on: 11-21-2022 12:56 AM)
115 Views
mamipriv26
Active Level 4
Options
Galaxy S

annemde s20 fe var parmak iziyle aciyor s20 fe pin şifresj dogru olmasına ragmen yanlış diyip telefonun ekran kilidini  acmıyor nasıl cözebiliriz

9 Comments
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Resetleyin telefonu. Annenizin Samsung Account'ı varsa, ve onun şifresini biliyorsanız, kişiler vs gibi annenizin önem vereceği şeyleri zaten geri yüklersiniz diye düşünüyorum.

0 Likes
mamipriv26
Active Level 4
Galaxy S
Normal mi bir telefonun böyle yapması?
0 Likes
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Normal değil, öte yandan bu zamana kadar hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Parmak izi ve yüz tanımanın yanı sıra hemen aklıma gelebilecek bir pin de ayarlamıştım. Beni telefonumdan lock out etmek zor o yüzden. Tüm gizliliğimi algısı bozulabilecek bir sisteme güvenerek kilitlemedim. Bunun olma sebebi de belli bir kullanımdan sonra ekranınızın üstündeki asetatvari koruma kalkanında mikroçizikler oluşmaya başlaması, bu yüzden de parmak izinizi hemen tanımayabilir.

Resetlemeden önce bir öneri, ekranınızın parmak izini tanıttığınız kısmını temiz ve nemli bir bezle, tırnağınızın bezin içinden hafif baskısıyla (delercesine değil, sakın ha) temizleyin, üstüne kir veya tozdan ötürü yapışan pürüz etkenlerini silmeniz durumunda parmak izini tekrar tanıyabilir.

0 Likes
mamipriv26
Active Level 4
Galaxy S
Parmak izi acıyor pin kilidine numarasina giriyoruz yanliş diyor
0 Likes
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Genellikle parmak izi kullanan biri olarak yanlış hatırlıyor olma ihtimaliniz var.

Değilse bile, sizden pin oluştururken iki kere üst üste girmenizi istediğinde bir veya iki tuşa birden fazla olarak yanlış basıp, hatırladığınızdan farklı bir pin oluşturmuş olma ihtimaliniz de var.

0 Likes
kömürK67
Active Level 9
Galaxy S
Gerçekten de yanlış olabiir mi?
0 Likes
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy S
Şu an girip de açamadığınız şifre ile daha önce telefon u açtınız mı
0 Likes
mamipriv26
Active Level 4
Galaxy S
Evet acmiştik
0 Likes
Solution
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Ekran görüntüsü 2022-11-21 005836.png

Unable to unlock Galaxy phone or tablet's screen (samsung.com)

Buradaki talimatlara bakın. Telefon kilitlerini veri kaybı olmadan sıfırlayıp yeniden oluşturun.