cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe batarya değişimi

(Topic created on: 09-01-2022 08:50 AM)
316 Views
samigzc
Active Level 5
Options
Galaxy S

Herkes hayırlı sabahlar arkadaşlar öncelikle s20 fe bataryasinı değiştirmeyi düşnuyorum yetkili servise vermeyi düşünüyorum su geçirmemezlik özelliği var telefonun pil değişiminden sonra o su gecirmemezlik özelliği kaybolur mu yoksa yetkili serviste hallederler mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yetkili servis halleder merak etmeyin 👍

View solution in context

11 Comments
deyan_asenov
Active Level 9
Galaxy S
Ben tavsiye etmem. Her zaman fabrika çıkışı daha iyidir. Neden değiştirmek istiyorsunuz?
samigzc
Active Level 5
Galaxy S
İkinci el cihaz aldım 1 sene kullanılmış şarj için değiştirmeyi düşünüyordum
deyan_asenov
Active Level 9
Galaxy S
Batarya da bir problem yok ise bence değiştirmeyin. Telefonu yeni aldıysanız bir veya iki hafta pil optimizasyonu için bekleyin derim.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yetkili servis halleder merak etmeyin 👍
ersin21
Active Level 1
Galaxy S
Sonuçta telefonun kapağı açılıyor komple telefon eskisi gibi fabrika çıkışlı olmaz su geçirmezlik özelliği de riskli.
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Servisler kenardaki sıvı geçirmez bantları yeniliyor ama yinede eskisi gibi olmuyor garanti vs vermiyorlar
ersin21
Active Level 1
Galaxy S
Aynn bende katılıyorum her zaman fabrika çıkışlı iyidir risk almaya değmez.
Galaxy S
A52 cihazim var 7 8 kez seevise giti islem gordu teslim aldiktan sonra ozellikle suya soktum her seferinde hicbirsey olmadi zaten su almayan cihazlar icin size teslim edilmeden once sivi testine tsbi tutuluyor fabrika cikisi gibi oluyor korkmayin bi konu hakkinda
imindivanli
Active Level 5
Galaxy S
Merhaba hocam bende s20fe kullaniyorum.Servise ekrana goruntu gelmemesi sorunu ile gittim batarya da degistiler.Sonrasinda suya tuttum herhangi bir sorun olmadı.