cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20'den Memnun Değilim

(Topic created on: 02-16-2021 05:26 PM)
128 Views
coskunsabah
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhabalar,

Bu forumda bir kaç başlık açtım ve sorunlarıma çözüm aramaya çalıştım. Servise gittim, 2 kere. Error Report gönderdim. Kendim kayıtları inceledim. Ancak sonuç değişmedi. 

Ben Samsung S20'den memnun değilim. 3 saat ekran süresi, aşırı ısınma, sürekli bir telefon boğuluyor hissi beni yordu. Özellikle ellerimdeki o sıcaklık artık beni çok rahatsız ediyor. S9+ kullanıp sevdiğim için aldığım telefon beni markadan soğuttu çünkü niye biliyor musunuz? Bu yaşadığım deneyime normal diyorlar. Eğer normal bu ise Samsung ile yolları ayırırım önemli değil, almak zorunda değilim. Sadece istiyorum ki müşteri olarak benim memnuniyetimi sağlayacak bir çözüm var mı? Var ise lütfen benimle iletişime geçin, beni çok mutlu edersiniz.

Umarım herkes yaşadığı deneyimden memnundur. İyi günler.
6 Comments
Solution
furkin
Active Level 3
Galaxy S
telefonu iade et
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy S
maalesef ki durumda bir değişiklik olacağını düşünmüyorum.
tek tavsiyem, Samsung kullanacaksan her zaman en üst modeli al. ara model alma.
mesela S21, Note 20 ve S20 Ultra arasında seçim yapman gerekli. seçim kesinlikle ultra olan model olsun.
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
ben aldığımda s20 en üst modeldi ve aldığımdan beri mutsuzum, anlıyorum ki Samsung'un sunduğu en üst deneyim bu kadar. yorumunuz için teşekkür ederim.
Solution
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy S
işte S20 ya da S20+ almam diyorum. S20 Ultra alırım alacaksam. pahalı gelirse bir önceki serinin ultrasını alırım.
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba coskunsabah,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail veya Canlı sohbet kanallarımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD