cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 VE N20 SERİSİNE YAPILAN GÜNCELLEME HAKSIZLIĞI

(Topic created on: 02-18-2022 08:13 PM)
913 Views
SAMmembers
Active Level 9
Options
Galaxy S

Bildiğindiz gibi S20 Ultra, S20+, S20, Note 20, N20 Ultra ve S20 FE 780F; 3 yıllık işletim sistemi güncelleme programına dahil ve bu 6 model Android 10 ile kutudan çıktı dolayısıyla Android 13'e kadar güncelleme alacak fakat burada ÖNEMLİ BİR PROBLEM VAR.

image

Önemli olarak nitelendirdiğim problem bu 6 seriye yapılan güncelleme haksızlığıdır.
Örneğin Note 20 Ultra, S20 FE 780G'den daha üst segment bir model olmasına rağmen Note 20 Ultra Android 14'ü alamayacak fakat S20 FE (780G) alabilecek.
Samsung yetkililerine sesleniyorum: S20 FE, NOTE 20 ULTRA'DAN DAHA MI İYİ ?

Lütfen S20 ve Note 20 serisinin güncelleme desteğini uzatın. S21 serisinin güncelleme desteği uzatıldı aynısı S20 ve N20 için de yapılabilir.

Diğer kullanıcılar, sizin görüşleriniz nedir ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba SAMmembers,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Samsung firması hiç kimseye haksızlık yapmıyor her cihaz hangi Android sürümü ile çıktıysa ve ne kadar söz verildi ise güncelleme sözü ona göre güncelleme ömrü verilen güncelleme sözüne göre ömrü bitiyor her cihaz aynı güncellemede bitemez daha sonra çıkan cihazlar daha fazla güncelleme alma hakkına sahipler cihazlar eskidikçe güncelleme ömürleri biter bu durumda kimseye haksızlık yapılmıyor olması gerekenler yapılıyor
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy S
S21 serisinin güncelleme desteği 1 yıl uzatıldı S20 ve N20 serisi için de aynısı yapılabilir.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
S20 ye yapılsa Bi alt seri ister sürekli böyle olur.
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy S
S20 serileri arasındaki farklılıkları eşitlemek adına yaparlar belki. Sizce mümkün mü ?
Galaxy S
+&
Galaxy S
Ne ara 101 görüntüleme oldu yaw😂

Adam 2 dakkada membersta bug oluşturdu valla😂
Galaxy S
519 görüntüleme noluyo ya😂
AZİZE
Active Level 9
Galaxy S
Çok yazık ve hakkımı helal etmiyorum
Galaxy S