cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 Pil Bıktıran Sorunsalı

(Topic created on: 03-31-2021 01:10 AM)
132 Views
Mkykemal
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

Bu şekilde olmasi normal mi sadece 9 dakika ekran açık kullanmama rağmen...
Sizler de bu sıkıntıyı yaşıyor musunuz?

(Bu arada çözümü söyleyen moderatörler tabii görüp de cevaplarsanız pil için şunu yapın bunu kapatın wi fi kapatın falan demeyin onları çoktan yaptık hiçbir işe yaramıyor. Hazır metni kopyala-yapıştır usulü atmayın yani cidden sorunlarımızla ilgilenin sorunumuzla ilgili net düzgün cevaplar verin. Teşekkür ederim.)
8 Comments
CemKaraca
Active Level 7
Galaxy S
Arka plan uygulamalarını kapat buradan

Screenshot_20210331-004527_Device care.jpg

Screenshot_20210331-004642_Device care.jpg

Mkykemal
Active Level 7
Galaxy S
Coktan kapattim kral yaklasik 15 uygulama haric hepsi derin uykuda ve o 15 i de uyku modunda ona ragmen berbat bir pil sorunum var ya
0 Likes
BurakU
Active Level 4
Galaxy S
Güzel insan ilk resimde şebeke az çekiyor görüyorum baya etkiliyor onu söyleyim ikinci olarak Grenify uygulamasını kurarsanız etkileşimi kısıtlar arka plan için ve buna ek olarak cihazı wipe cache menüsünden sıfırlamanızı öneririm saygılar sevgiler
Mkykemal
Active Level 7
Galaxy S
Bir de isin ilginci derin uykudaki uygulamalar da arka planda çalışıyor
0 Likes
CanST
Active Level 6
Galaxy S
Sen istersen bi samsung mağazasına uğra
ssssss3
Active Level 9
Galaxy S
S20 serisi batarya konusunda cok sıkıntılı hocam, ozellikle exynos modelleri. Ortalama bi batarya omru icin 60Hz 1080P cekin ekrani, uygulamalari derin uykuya alın. Always on displayi kapatin. Ustune samsungun uygulamalari olan App booster ve battery guardian kullanabilirsiniz. Cihazin sorunlu oldugunu sanmiyorum exynos 990 su icer gibi iciyor bataryayi.
ssssss3
Active Level 9
Galaxy S
Ugrasmak isterseniz yine ADB ile telefondaki butun bloatware uygulamalari silebilirsiniz, performansa ve bataryaya cok etki ediyor. Birde digital wellbeing uygulamasini durdurun. S20 serisinde batarya problemi yaratiyor.

f2f7d4c_14726.jpg

Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mkykemal,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD