cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 PLUS GARANTİ BİTTİ, SORUNLAR BAŞLADI

(Topic created on: 01-29-2024 11:52 PM)
198 Views
Ahmet3360
Active Level 4
Options
Galaxy S
Telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı...Forumdaki önerileri dinleyip servise gittim...Ana kart ve pil değişecek dediler...
Tahmin edin ne kadar istediler...
10.650 lira.....(on bin altı yüz elli)

He bu arada...sadece batarya 1.650 lira...pardon 1.720 sanırım...

Samsung benim için bitti arkadaşlar...

Bu telefonu aldığım zaman bundan daha üstü yoktu...demek ki en iyisinin ömrü...2.5 yıl...

Burada arabanın triger zinciri ve baskı balatalasini 12.000 e değiştirdim 🤣🤣🤣

9 Comments
Omer54
Active Level 7
Galaxy S
Samsung pişmanlıktır valla para olsa iphone alırdık ama maalesef
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Ben bunu aldığımda iPhone 11 aynı paraydi...birader onu aldı ben bunu....
Tık yok onda...
Bunun yakında pili biter...
Elmaya devam...yapacak bisey yok...gazoz kapağı vermiyoruz...11 bin nedir ya şaka gibi
0 Likes
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Burada telefonumda satranç dışında oyun yok...
0 Likes
Galaxy S
Ben para olsa da yine iPhone almazdım samsunun şuan ki cihazları sorunsuz gayet alırsın keyfine bakarsın yüzde 1 ihtimalle sorunlu cihaz gelebilir oda normal her markada olan şey
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Ya mevzu marka değil...1.mevzu garanti bittiği anda sorunların başlaması...2.mevzu parça ve işçilik fiyatları...
0 Likes
Longinus
Active Level 6
Galaxy S
Samsung'un şu anki fiyat politikası dışında almak için bir sebep yok. Eskiden iPhone ile neredeyse aynı paraydı.
Yani ucuz olsa da adamlar sana Exynos işlemciyi veriyor, bu arada bazı modellerin SD versiyonunda Sony lens kullanılıyor. Bize de Samsung lens :p. Yazılım desen az para ödediğimizden geç geliyor. Telefonu tanıtırken o kadar övüyorlar bunları bunları yapabiliyor diyorlar. Ondan sonra giriyorsun kameraya ama şunu yaparken bunu yapamazsın oluyor. Bundan sonra Apple'dan şaşmamak gerek.
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Durumu yetkili arkadaşlar genel merkeze bildirmişler...bakalım nasıl bir sonuç çıkacak ortaya...bilgilendirme yaparım...
0 Likes
passhy
Active Level 7
Galaxy S
apple da daha pahalı. Samsung apple ile aynı seviyede olan tek telefon. Eğer 1700 tl ise yaklaşık 50 dolar yapıyor. Bu da aslında normal bir fiyat dolar kuru ve vergiler belli. Telefon 600 800 dolar zaten. Bu tür şeyleri dolar üzerinden hesapmak gerekiyor maalesf dolar kazanmiyoruz ama dolar harcıyoruz. Yaşadığınız sorun ise binde bir ihtimal olan şeyler şans meselesi bu cihazlar. Umarım sorununuz çözülür.
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Vallahi şuan çözüm merkezinden aranmayi bekliyorum...ya bir şekilde çözülecek...ya da telefon değiştirecem...hayırlısı bakalım...