cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 + PİŞMANLIĞI!! kendi kendine kapanıp açılıyor!!

(Topic created on: 03-13-2021 02:18 PM)
1160 Views
Usalan
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

S20 + telefonum sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor.  Bir kaç aylık bir Telefon olmasına rağmen markadan aşırı soğudum. Members üzerinden hata bildirimi gönderdim, sesli yanıt sistemini aradım tek söylenen fabrika ayarlarına geri çevirin. Kaç defa fabrika ayarlarına çevirdim durum düzelmedi. Şu yazıyı yazarken bile 7 defa kapandı ve anca yazabildim. S20+almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye etmiyorum!!

(Şimdi yaşadığınız sorundan dolayı üzüldük vs. Ya da teknik servis adreslerinin linkini cevap olarak göndermeyin) çok üzüldüyseniz, Elma'nın yaptığı gibi sorgusuz sualsiz bire bir değiştirin cihazı. Biz de Samsung aldığı paranın hakkını veriyor ve kullanıcısının yanında diyelim.
7 Comments
gokhan01
Active Level 7
Galaxy S
gecmis olsun kardeşim

mecburen servise goturcen oyle fabrika ayarlarına dönmeyle hallolmayacak tecrübe etmişsin

tekrardan geçmiş olsun
SamsungLens
Active Level 7
Galaxy S
En yakın teknik servise gönder. donanımda sorun varsa cihaz değişim yapacaklar.
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
Cihazın iadesini talep edin
0 Likes
Alsafa
Active Level 3
Galaxy S
telefon senin elindeyken servis hiçbir şey yapamaz gönder servise onlar düşünsün. sana arızalı şekilde veremezler illa bir çare bulurlar, olmadıysa değişmek zorundalar.
Alsafa
Active Level 3
Galaxy S
servislerde kural şöyledir aynı arızadan 3 sefer tamire giderse servis yenisini vermek zorunda. bazıları uyanıklık yapıyor arıza kaydı oluştururken farklı arıza yazıyor değişim olmasın diye.
0 Likes
OSMANGAZİ
Active Level 5
Galaxy S
Youtube da dolaşırken bende bir hikaye videosu gördüm kendi kendine kapanıyordu telefon
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Usalan,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Yaşadığınız süreç için üzgünüm. Cihazınızın değişim/iade prosedürlerine uygunluğunun kontrol edilmesi için servis merkezinde incelenmesi gerekmektedir. Detaylı inceleme için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD