cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 Isınma Problemi

(Topic created on: 05-05-2021 05:00 PM)
356 Views
mehmetxxw
Active Level 2
Options
Galaxy S

Telefonun parlaklığı %50 ve kullanım sürem arada sosyal medya olmasına rağmen ısınıyor

Resolved!
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Gecmemde yani hani bu telefon yerine onu seçerdim dedim bi elime iphone öbür elime bu telefonu versinler iphoneyi seçerim aslında xiaomi oppo one plus falan da alabilirsin ios u bende sevmiyorum bu telefondansa iphone alırım gidipte iphone al demiyorum bundan daha iyi iphone aliskinsan iosa gidip alabilirsin
0 Likes
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
Anladım sağ olun , devam edecek ısınma mağazalardan bir kullanma şansım olursa iphone 12 pro denemek isterim merakım gitsin olmadı yakın cevrenden kullanan var bakmış olurum nasıl diye
0 Likes
Galaxy S
Ben bu telefondan kurtulursam iphone se 2020 ye geçeceğim yüksek ihtimal 128 gb aslında yeterli belli periyotlarla farklı bir şeyin içine çekerseniz dosyayı yeterli gelir aksi takdirde meblağ cidden artıyor
0 Likes
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Müzik dinlerken bile bi telefon isinirmi ya saçmalık
0 Likes
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
Maalesef ya 😕
0 Likes
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Ben aslında bu telefonu çok araştırıp aldım ilk çıktığında almıştım bende samsungun bi konuşması kandırdı dedilerki snapdragon ve exynos varyantli s20 modelerinin normal hayattaki performansı aynı dediler ama yalan kendi işlemcisini sattı şimdi müşteriler her dakika hata raporu gönderiyor ama bi gelişme yok onlar parasına bakıyor müşteriler seyinde degil
0 Likes
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
Kesinlikle öyle müşteriye değer verilmiyor böyle kaldık ortada
0 Likes
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Bisey sorabilirmiyim senin telefonun üstünde çatlak gibi kılcal çizikler oluştumu
0 Likes
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
Hayır oluşmadı
0 Likes
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Sim kartın olduğu yerde komple benim telefonun üst kısmı komple sıcaklık yüzünden çatlak gibi şeyler oluştu secdede oldumu
0 Likes