cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 Fe Araç Bluetooth Sorunu

(Topic created on: 04-17-2022 05:57 AM)
433 Views
Frodyus
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba, Toyota Corolla Hybrid aracıma bluetooth ile bağlıyım. Son güncelleme sonrasında ne olduysa araçtayken ve bluetoothle bağlıyken araç panelinden ya da telefondan arama yapınca sesi telefona veriyor, trafikte de zorluk yaşıyorum. Sorun nerede bulamadım. Güncelleme öncesinde böyle bir problem yoktu ne zaman arama yaparsam eğer araçtaysam ses araç hoparlöründen otomatik olarak gelirdi. Nasıl çözeceğim, sıfırlamayı denedim hatta telefonu servise de gönderdim ama yazılım yükleyip sorun olmadığını belirttiler fakat sorun devam ediyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy S
Telefona gelen yeni yazılım sonrası araçta desteğini kaybetmiş olabilir. İmkanınız varsa farklı araçlardada bu işlemi bi deneyin. Farklı araç bağlantısında sorun olmuyosa ve samsung yetkili servisi bluetooth testinde sorun görmezse farklı bi işlem yapılamaz. Bu durumda aracınızı üreten firmayla görüşmeniz gerekir. Farklı araçlarlada durum aynıysa samsung members uygulamasından bi hata raporu gönderin bence.

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy S
Telefona gelen yeni yazılım sonrası araçta desteğini kaybetmiş olabilir. İmkanınız varsa farklı araçlardada bu işlemi bi deneyin. Farklı araç bağlantısında sorun olmuyosa ve samsung yetkili servisi bluetooth testinde sorun görmezse farklı bi işlem yapılamaz. Bu durumda aracınızı üreten firmayla görüşmeniz gerekir. Farklı araçlarlada durum aynıysa samsung members uygulamasından bi hata raporu gönderin bence.
0 Likes