cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE

(Topic created on: 02-26-2023 10:54 PM)
95 Views
Pankek
Active Level 7
Options
Galaxy S

Herkese merhabalar kullandığım A71'i satıp S20 FE almayı düşünüyorum bütçem 12 Bin TL A53-A73 ve S20 FE cihazlarının arasında çok kaldım fikir verebilir misiniz? S20 FE daha kaç Android güncellemesi alacak?

26 Comments
İbrahimAs16
Active Level 6
Galaxy S
Bence okadar para vermeye gerek yok kardeşim sonuçta iki cihazda aynı işi görüyor inan parana yazık zaten samsung Türkiye ye 3. Sınıf muamelesi yapıyor ben samsung aldığıma çok pişmanım alabiliyorsan Apple al
gergin1903
Active Level 6
Galaxy S
S20 fe alma da ne alırsan al ekran dokunmatik sorunu var 15 gün dayanabildim satıp s10 plus aldım Google a s20 fe ekran dokunmatik sorunu yaz görürsün
mete361
Active Level 4
Galaxy S
2 yıldır kullanıyorum hiç öyle bi sorun yaşamadım tabi teknoloji biraz da şans işi
gergin1903
Active Level 6
Galaxy S
Hepsinde değil ama çok sayıda s20 fe ekran dokunmatik sorunu var hayalet dokunma deniyor 15 gün dayanabildim
0 Likes
mete361
Active Level 4
Galaxy S
Şanssızlık işte benim telefondan şikayetim aşırı ısınması ve arka kapak kalitesizligi kilifla kullanmama rağmen kamera üstü kısım komple soyuldu
0 Likes
gergin1903
Active Level 6
Galaxy S
Bu arada s20 fe snapdragon kullanıyordum exynos değil ekran da takılma donma kısaca hayalet dokunma sorunu var seni değil kendi bildiğini yapıyor oyun oynamak tam bir eziyettir zaten
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Anlattığın sorunların hiç birini yaşamadım sadece Pil sıkıntı onun haricinde gayet başarılı
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
1cisi s20 fe son 1 tane buyuk kaldi
2 a73 alirsaniz 3 tane daha buyuk gunceleme alacak
3 almisken a73 bakin a53 geri kaliyor ama iyi ciyaz yinede
0 Likes
biduryaa
Active Level 4
Galaxy S
Ben 1 sene oldu alalı s20 fe snapdragon işlemcili 256 GB olan ve telefondan çok memnunum gerçi elektronik cihazlarda biraz da şans olacak ama yine de dediğim gibi memnunum internetten iyice araştır yine de