cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE ve S21 Modelleri Hayal Kırıklığına Uğradı

(Topic created on: 12-05-2022 03:13 PM)
75 Views
SercanS20FE
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar bu forumda belki onlarca şikayet postu açıldı ama bunların hiçbiri dikkate alınmadı. A ve M serileri çatır çatır güncelleme alırken amiral gemileri bekletildi. En son A13 5G modeli de ONE UI 5 ve Android 13 güncellemesini aldı. Teşekkürler Samsung

4 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Güncellemeleri hızlı dağıtmak için orta segment cihazları ön plana aldılar ama amiral gemilerini sonlara doğru bıraktılar böyle bir karar çok yanlış dı en iyi güncelleme veren iphone bana göre adamlar toplu güncelleme sunuyorlar samsung gibi yok işte avrupa ülkesi önce alıyor asyadakiler sorna alıyor gibisinden olaylara girmiyorlar
babakartal
Active Level 3
Galaxy S
Bizler boşunamı fazla para verip hizmette en sona bırakılıyoruz. Ayrıca satıs stratejisi olarak eski bir telefona birkaç özellik ekleyerek veya çıkararak A,B,C gibi başına sonuna harfler ekleyerek ortalığı model çöplüğüne cevirirsen gelinen nokta bu oluyor maalesef.
S20+ destek olarak en kötü model olduğunu düşünüyorum.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Normalde geç gelsin stabil gelsin derim ama işin suyu çıktı. Alt modellere güncelleme verip üst modele vermemek nedir. S20fe exynos alalı ay oldu snapdragon hala bekliyor.
bülüçömer
Active Level 1
Galaxy S
S20 FE snapdragon modeli kullanmış olduğum 7. Samsung telefonu bu güncellemeye kadar koyu bir samsungcuydum samsungun şuan yaptığı güncelleme politikası değil de insanları kendimizden nasıl soğuturuz politikası.. Ne açıklama var ne yardımcı olan var demekki bundan sonra 3-4 bin fazla vereyim amiral gemisi alayım değil de 3-4 bin fazla vereyim APPLE alayım dememiz gerekiyor yazık..