cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE rezaleti

(Topic created on: 10-21-2021 07:19 PM)
541 Views
SCGSFE
Active Level 1
Options
Galaxy S

Gercekten biktim s20fe den ve Samsung Türkiye'den rezalet bir telefon kackere servise gitti fakat normal diyorlar geri gönderiyorlar telefon alev alıyor gerçekten bıktım ben öğrenciyim galaxy s20fe yi öve öve bitiremediler gerçekten bıktım paramız ile rezil oluyoruz acil çözüm lütfen YA TELEFONU DEGISTIRIN YADA PARAMI GERI VERIN 

Resolved!
17 Comments
Galaxy S
Benim dediğim de o zaten ben alanları ayıplamadım sadece o dönemde snapdragon lu satışta olduğu için çünkü arkadaş 3 aydan az bir süre demiş o yüzden araştırsaydın keşke dedim bende aynı fikirdeyim bence de ya para iadesi yapmalı samsung ya da snapdragon lu modelle değişim sağlamalı
Zerk
Active Level 4
Galaxy S
Acım var hassasım 😅
0 Likes
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
sizin için çok ama çok üzüldüm. eğer mümkünse cihazı mümkün olduğu kadar erkenden satıp, elinize geçen parayla başka alternatiflere yönelmenizi öneriyorum. daha düşük model telefonlar dahi sizi daha mutlu edecektir inanın. çok geçmiş olsun.
Galaxy S
Aynen servislere güvenilmez artık ihale kullanıcıya kaliyor
miRx0
Active Level 6
Galaxy S
Yazılımsal sorunlar var diyorsunuz evet doğru s20 s20 plus ve s20 fe bu 2 cihaz aşırı ısınan cihazlardı yalnız S20 ultrada aynı işlemciye sahip yalnız sıfır ısınma kasma donma asla yok hertürlü oyunu efsanevi şekilde ısınmadan kasmadan sorun bi şekilde çok stabil çalışıyor Allah nazarlardan saklasın ama anlamadığım olay neden küçüklerde bu sorun var hala anlamış değilim S20 Ultra Almak isteyenlerede her türlü öneririm bu cihazı net olarak söyleyebilirim ki bi 5 yıl daha kullanılabilir
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
çünkü s20 serisi yapısal ve ısıl tasarım hatalarının sonucu bir seri. vapor chamber yeterli gelmiyor ve ekran bu telefonun ısı atımı ihtiyacını karşılayamıyor. yani doğası gereği bu tasarım hatalı. ayrıca ultra telefonlardaki tasarım problemleri de malesef fiyatının hakkını vermeye oldukça uzak. buradaki sorun aynı fiyata alınabilecek hizmetin gerisinde kalınması. neyse, Samsung ile yolları ayırmak gerekiyorsa yapılır ancak mağdur kullanıcıların sayısı sürekli artıyor.
kömürK67
Active Level 9
Galaxy S
Ben tüketici hakem heyetine başvuru yaptım bakalım sonuç ne çıkacak. Aynı sıkıntı bende de oldu tel 3 kez servise gitti en sonunda değişim yazdılar telefon değişti. Yeni verilen telefonu da aynı sorundan dolayı 2 3 kez servise götürdüm sorun yok deyip geri verdiler bende tüketici hakem heyetini başvuru yaptım. Şuan exynos işlemcili telefon satışı sanırım yok ülkemizde bu da bu işlemcinin sorunlu olduğunun ispatı bekleyip göreceğiz ne karar çıkacak.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba SCGSFE,

Konu hakkında, ilgili birimlerimize bilgi verildi. Size en kısa sürede ulaşacağız. Anlayışınız için teşekkürler.

MOD