cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE rezaleti

(Topic created on: 10-21-2021 07:46 PM)
177 Views
SCGSFE
Active Level 1
Options
Galaxy S

Gercekten biktim s20fe den ve Samsung Türkiye'den rezalet bir telefon kackere servise gitti fakat normal diyorlar geri gönderiyorlar telefon alev alıyor gerçekten bıktım ben öğrenciyim galaxy s20fe yi öve öve bitiremediler gerçekten bıktım paramız ile rezil oluyoruz acil çözüm lütfen YA TELEFONU DEGISTIRIN YADA PARAMI GERI VERIN 

17 Comments
Galaxy S
😀😀
0 Likes
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba,
Cihazınızı ne zaman aldınız?
SCGSFE
Active Level 1
Galaxy S
Ortalama 3 aydan az
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
S20fe exynosslarda yazılımsal sorun var maalesef keşke snapdrogon alsaydın
0 Likes
SCGSFE
Active Level 1
Galaxy S
Turkiyeye geleceğini bilmiyordum samsung hicbirsekilde duyurmadi aldıktan sonra 3,4 hafta sonra geldi turkiyeye :(
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Kesme snapdrogon bekleseydınız:(
0 Likes
Galaxy S
Nasıl duyurmadı kardeşim hiç mi kontrol etmedin sayfaları araştırmanın mı ben 1 hafta mağaza gezdim ki ben ilk alanlardanım o zaman daha teknoloji marketlerin de yoktu samsung mağazasından aldım hatta 2 tane gelmişti diyeceğim keşke araştırsaydın inşallah çözülür sorunun en kısa sürede geçmiş olsun
0 Likes
SCGSFE
Active Level 1
Galaxy S
Ben öğrenciyim üniversite öğrencisiyim mağazaya gittiğimde sordum ileriki zamanda yurt dışında satılan modeli gelirmi diye hayır dediler bilip bilmeden konuşmayın
0 Likes
Zerk
Active Level 4
Galaxy S
Valla bence alanları değil satanları ayıplamak gerek. Yazılımsal değil kesinlikle exynos 990 hatalı olan. Samsung bu konuda hatasını kabul etmeli ve s20 fe exynos alanların ya parasını iade etmeli yada ücretsiz snapdragonlu versiyon ile değiştirmeli. Ben s20 fe yi ilk alanlardanım 1ci ayda sattım geri. Snapdragonlu model gelince tekrar aldım çünkü telefonun tek sıkıntısı işlemci. Kısaca insanların parasını şekilde hiç etmeye hakları yok.