cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE parlaklık sorunu

(Topic created on: 03-03-2021 12:44 AM)
983 Views
kuruca
Active Level 1
Options
Galaxy S

Adaptif parlaklık açıkken kendiliğinden  parlaklığı düşürüp yükseltiyor  hiç sabitlenmiyor  ekranda arada bir kendiliğinden dokunma oluyor  aynı sorunu yaşayan var mı  ? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kuruca,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
TeknoB
Active Level 10
Galaxy S
adaptif kontrol açıkken ortam ışığına göre ayarlamakta sabit olması imkansız siz kapatarak sabit bir parlaklık ayarında kullanabilirsiniz 👍
kuruca
Active Level 1
Galaxy S
sorun şöyle otomatik parlaklık açıkken ortam ışığı da sabit olduğunda parlaklık sonuna kadar kısılıyor sonra yarıya kadar açılıyor
ŞevkiKara
Active Level 1
Galaxy S
Bu sorun benim telefonda da mevcut kac kez bildirim gonderdim ama nafile bu sorun telefondan soguttu beni
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kuruca,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​