cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE batarya sorunu

(Topic created on: 09-30-2021 09:15 PM)
311 Views
İlterişkağan
Active Level 1
Options
Galaxy S

Ben bu telefonu dün trendyoldan satın aldım bugün telefonun ayarlar ekran kullanım süresine baktım sadece 2 saat kullanmışım onun 1 saati whatsapp 1 saati instagram olmasına rağmen  telefonun bataryası %100 den %35 e düştü bu normal değil kesinlikle üstelik şarj sorunu olduğu için snapdragon865 li modeli almıştım iade edip note 10 lite alma şansım var mı çok pişman oldum bir hevesle 5 bin tlden fazla para vererek aldığım 1 günlük telefona bakar mısınız ya !

Galaxy S
Dostum bilgin olmadığı çok belli. Telefonu ilk aldığında tam performans göstermez. 1 2 hafta sonra pili tam performans gösterir. Aynı cihaza sahipim 8 saat ekran süresi alıyorum
Galaxy S

Peki ilk kullandığın gün 4 saat mi kullanım ömrü sürdü ? 

0 Likes
Galaxy S
1 2 ay oluyo pek hatırladığımı sanmıyorum.
0 Likes
Galaxy S

Screenshot_20210930-221341_Digital Wellbeing.jpg

 kardesim bak sabah saat 8.37 den bu zamana sadece mobil veri açıktı ve parlaklık yarıdaydı normal mi şimdi bu 

0 Likes
Galaxy S
Dostum telefonun yeni. 1 2 hafta sonra bataryan tam performans gösterecek şimdi atacağım gönderiye göz atmanı öneririm
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
1 şarj dolusu daha kullan **bleep** olmazsa iade dene ilk sefer için olabilir ama sdli cihazdan böyle bişey görmek beni şaşırttı
0 Likes
Galaxy S
Ya çok güzel telefon gerçekten ben de çok üzüldüm böyle olmasına **bleep** ne demek açıklayabilir misin
0 Likes
serdarr
Active Level 9
Galaxy S
iade et gitsin nasıl başladıysa öyle gider boşuna zaman kaybetme düzelmez
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Far.k, yani piller genelde ilk şarjda tam performans vermiyor olarak söylenir 2. 3. Şarjda düzelme olmazsa iade etmeni tavsiye ederim
0 Likes
cybercider
Active Level 7
Galaxy S
Batarya falan açılmıyor bence cihaz kullanım alışkanlıklarınıza göre belli bir optizasyon yapıyor. Sonra hep aynı 2 3 güne belli eder.
0 Likes