cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Widget ve bildirim paneli kasma ve donma sorunu

(Topic created on: 08-26-2022 08:31 PM)
431 Views
musaoguzcamlik
Active Level 2
Options
Galaxy S

Telefon ekranı kilitliyken kilidi açınca bildirim paneli ve ana ekrandaki widgetlar çok geç yükleniyor 1-2 saniye sonra geliyor ilk etapta görünmüyorlar kasma yapıyor hele telefonu uzun süre kullanmadıysan bu kasmaların süresi ve şiddeti artıyor. Telefon ana ekranına ekli olan widgetlar 3 parti yazılımlara ait değil Samsung'un kendi uygulamalarına ait buna rağmen kasma ve donma sorunu yaşıyorum. Kamerayı kullanacağım da ilk açtığımda da bu kasma sorununu yaşıyorum telefonu sıfırladım tamamen sıfırladım ilk alındı hale getirdim bütün her şeyi sildim tekrar telefonu baştan kurdum ama sorunlar değişmedi ve geçmedi �ki defa Canlı yardım talebinde bulundum destek talebi açtım geri dönüş yapılmadı Ne yapmam gerekiyor buna bir çözüm bulalım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba musaoguzcamlik,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa, cihazınızın incelenmesi için Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

20 Comments
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Cihazınızın modeli nedir?
Galaxy S
Merhaba s20 fe
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Merhaba kendi fikrim cihazı sıfırlamanızdır ama size @ahmed_tuğrut yardım edebilir kendisi S20FE elçisidir.
Caspiter
Active Level 4
Galaxy S
Okumamışsın sıfırladı zaten
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
**bleep** etmemişim servise götürüp yazılım attırabilir ya da membersdan uzaktan bağlantı isteyebilir
Galaxy S
İstedim de kimse sallamadı talep attım geri dönüş yok
Galaxy S
Sıfırlandı sonuç değişmedi
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Samsung müşteri hizmetlerini arayın şikayetinizi ve ilgilenmediklerini söyleyin.
Galaxy S
Arayacağım bakalım yine yarın tekrar