iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

S20 FE Super Hizli Sarj Hk.

(Konunun oluşturulma tarihi: 03-17-2022 09:49 AM)
FairLight
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy S

Arkadaşlar  merhabalar 

25w super hizli sarj ile aldigim değerler asiri dusuk evim harici her yerde 3500-4000ma evde 1500 u zor goruyoruz. Neden dolayi olur

image

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
Uzman bir elektrikçi çağırıp Evinizdeki elektrikleri kontrol ettirmeniz öneriyorum

Çözümü orijinal iletide görüntüle

12 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Eğer cihazı orijinal Samsung markalı şarj cihazı ile şarj ediyorsanız ve bu sorunu yaşıyorsanız telefonumuzun kontrol edilmesi için hata raporu gönderin hata raporu hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Yukarıdaki linke tıklayın Eğer kullandığınız 25 watt hızlı şarj şarj cihazı kaliteli değil ise veya orijinal Samsung şarj cihazı değil ise bu tür sorunlar oluşmuş olabilir şarj cihazının orijinal olduğundan emin olun
FairLight
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy S
Hocam ev harici sorun yok iyi okuyun yaziyi
FairLight
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy S
Sadece evde oluyor bu dusuk degerler
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
O zaman evdeki prizler bozuk
FairLight
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy S
Hepsi mi bozuk hocam
FairLight
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy S
Pc tv firin vs vs onlar nasil çalışıyor
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
Belki etrafınızı daha Çevrenizde kaçak elektrik kullanan kişiler varsa size yeteri kadar evinize elektrik gelmiyor olabilir veya evinizde olan elektrik voltaj değerleri yeterince iyi olmayabilir
FairLight
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy S
Bilmiyorum
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
Uzman bir elektrikçi çağırıp Evinizdeki elektrikleri kontrol ettirmeniz öneriyorum