cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE (Snapdragon) Kendi Kendine Başlama Sorunu

(Topic created on: 07-08-2022 05:49 PM)
turkuazzz99
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhabalar,

Telefonumda  "G780GXXU3CVE5" sürümü yazılımı mevcut. 2 günde 2 kere kendi kendine başladı telefon, Nisan ayında almıştım üstelik, bu sorun neden olur?

2 Comments
Solution
Galaxy S
Merhaba

Öncelikle, Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından Hata Raporu gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Ayrıca, yazılım güncellemesini yüklüyorken herhangi bir hata gerçekleşmiş olabilir; bir sonraki güncellemeyi bekleyebilirsiniz.

Veyahut telefonunuzu verilerinizi yedekleyerek sıfırlayabilirsiniz.

Verilerinizi yedeklemenizin iki yolu vardır:

1- Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar>Hesaplar ve Yedekleme>Samsung Cloud>Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta>OneDrive ile bağlan>Koşulları kabul edip bağlan>Hesapları Bağla>Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin>Kabul et>Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2- Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza "Samsung Smart Switch" programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:

• Cihaz içerisinde yer alan "Güvenli Klasör" uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekir.

• Güvenli Klasör'ün yedekleme özelliği 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın "Smart Switch" veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemenizi öneririm.

Yedeklemelerin görselli anlatımları için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler, iyi günler dilerim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı sıfırlama işlemini yapmadan önce verileri yedeklemeyi unutmayın