cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE Kullananlar Acil Bakabilir mi?

(Topic created on: 02-23-2021 12:07 AM)
362 Views
alladereli
Active Level 3
Options
Galaxy S

Ekran dokunmatik sorunu

S20 FE Kullananlarda bu tarz bir sorun var mı? Sorun sadece PUBG için geçerli değil her yerde böyle. Bildirim çubuğunu yavaşça çekiyorum. Bi yerde sabitliyorum sonra yavaşça parmağımı aşağı yukarı hareket ettirdiğimde çubuk ta böyle oluyo. Telefonu iade etmeyi düşünüyorum. Servise gittim. Bu telefon için normal olduğunu söylediler ve gönderdiler. Aynı şey sizde de var mı yoksa sadece bende mi var??

22 Comments
ツRODANツ
Active Level 5
Galaxy S
telefonun yazılımsal hatasi olabilir sifirlamanizi öneririm
alladereli
Active Level 3
Galaxy S
serviste sıfırlandı ama işe yaramadı
ツRODANツ
Active Level 5
Galaxy S
o zmn sizi çok rahatsız ediyorsa iade etmenizden başka seçenek öneremiyeceğim
Galaxy S
Başkan fps i arttırırsan o sorun kalkar bende fe kullanıyorum söylendiği kadar şikayetim yok haa bitek şarjı biraz hızlı bitiyor ama oyun fln oynarsam normal gündelik bir kullanım da 1 gün rahat çıkartıyor senin sorunun kare hızı (fps) ile alakalı
alladereli
Active Level 3
Galaxy S
fps yüksek. ne yazık ki fps ile alakalı değil. Aynı sorun sende de var mı?
alladereli
Active Level 3
Galaxy S
fps en düşük te olsa en yüksek te olsa aynı sorun sürüyor. serviste çalışan arkadaş çok sabırlıydı. brni çok iyi dinledi hatta pubg oynayarak gösterdim. o da fps olabileceğini söyledi. fps ayarlarıyla oynadık(ben daha önce ayarlamama rağmrn orda da ayarladık) arttırıp azaltık falan sorun yine sürüyor.
Galaxy S
valla başkan şimdi baktım çizgi sabitlemedim bende o sorun yok ekran kirli olabilir (çünkü bende o zaman senin dediğin oluyor) elin titriyor olabilir elin terliyor olabilir haa bunların hiçbiri yoksa tek 1 yere bağlarım oda 240 hz ekran dokunma hassasiyeti var cihaz da oda yazılımla halledilir
Galaxy S
sabitlemedim yazmışım kusura bakma çizgiyi sabitledim bi sorun yok yani
alladereli
Active Level 3
Galaxy S
serviste erkan da silindi. ekranla kirliliğyle alakalı. da değil. Yazılımla alakalı mı bilmiyorum. telefonu servite sıfırladık. yine sorun devam etti.