cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE KULLANICILARINA BİLGİLENDİRME

(Topic created on: 11-28-2022 04:29 PM)
92 Views
MekaClyde
Active Level 6
Options
Galaxy S

Telefonu alalı 1 yıl oldu 1 yıldır kullanıyorum. Bende ki model  G780G. G780F modelini de kullandım tüm modellerde işliyor bu olay. Bir nevi fotoğraf ve video çekmek için aldım telefonu ve gece video çektiğimde aşırı blurlu ve çirkin bir görüntüyle karşı karşıya kalmıştım ilk aldığımda. Bunun nasıl çözüleceği ile çok araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım. Kamerayı kurcalarken Pro Video modunu denemek istedim ve gece/düşük ışıkta verdiği performansa ve farka çok şaşırdım. Çoğu kullanıcının bilmediği durum çünkü forumlarda bile yok bunun hakkında bir bilgi. S20 Fe kullanıcıları akşam gece düşük ışıkta bunu deneyin arada ki farkı görünce şaşıracaksınız. Her şey netleşiyor ışıklı ortam olsa bile. Hiçbir blur kalmıyor. Denemenizi tavsiye ederim denedikten sonra yorumlarda deneyiminizi anlatırsanız sevinirim.

Gece geç saatlerde Pro Video modu ile çektiğim video. Kullananlar ne demek istediğimi anlar.

Bir video koydum elimde başka video bulamadım ama kullananların ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum.

12 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung telefonlarda zaten kamera ayarlarıyla oynadığınızda sağlam görüntüler ortaya çıkıyor :) Herkes ışık yansımasından şikayetçi bende öyle sorun yok pro fotoğraf modunu kullanınca yansıma olmuyor.
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
Ben şunu **bleep** ettim S21 Ultra da denedim onda bu netlik oluşmuyor. Hala blurlu bir görüntü çıkıyor. S22 de çözmüşler bunu ama.
0 Likes
denizciTR
Active Level 6
Galaxy S
Ayarlardan biraz söz etsen 🤔
0 Likes
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
Pek bir ayar yok aslında. Odağı teklide değil çoklu odakta kullanıyorum. Genelde ellemiyorum ayarları kendisi hallediyor ama ışık düşükse iso veriyorum ki genelde 3200 de oluyor.
denizciTR
Active Level 6
Galaxy S
Dediğin odak tekli çiftli nasıl acicaz Screenshot_20221128-153044_Camera.jpg
0 Likes
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
Focus var aşağıda ona gir orada Çoklu seçeneği olacak.
denizciTR
Active Level 6
Galaxy S
Tamam buldum teşekkürler 👍
0 Likes
Furkan_S215G
Active Level 5
Galaxy S
Çok konuyla alakasız bir şey sorucam bu members daki fotoğrafları görebiliyorum ama kullanıcıların paylaştığı videolar bende açılmıyor nedeni nedir biliyor musunuz?
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
Video girdiğiniz zaman işlenmeye başlıyor. İnternet hızınıza göre işlenmesi bittiğinde açılır.
0 Likes