cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE KULLANICILARINA BİLGİLENDİRME

(Topic created on: 11-28-2022 02:57 PM)
350 Views
MekaClyde
Active Level 6
Options
Galaxy S

Telefonu alalı 1 yıl oldu 1 yıldır kullanıyorum. Bende ki model  G780G. G780F modelini de kullandım tüm modellerde işliyor bu olay. Bir nevi fotoğraf ve video çekmek için aldım telefonu ve gece video çektiğimde aşırı blurlu ve çirkin bir görüntüyle karşı karşıya kalmıştım ilk aldığımda. Bunun nasıl çözüleceği ile çok araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım. Kamerayı kurcalarken Pro Video modunu denemek istedim ve gece/düşük ışıkta verdiği performansa ve farka çok şaşırdım. Çoğu kullanıcının bilmediği durum çünkü forumlarda bile yok bunun hakkında bir bilgi. S20 Fe kullanıcıları akşam gece düşük ışıkta bunu deneyin arada ki farkı görünce şaşıracaksınız. Her şey netleşiyor ışıklı ortam olsa bile. Hiçbir blur kalmıyor. Denemenizi tavsiye ederim denedikten sonra yorumlarda deneyiminizi anlatırsanız sevinirim.

Gece geç saatlerde Pro Video modu ile çektiğim video. Kullananlar ne demek istediğimi anlar.

Bir video koydum elimde başka video bulamadım ama kullananların ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum.

12 Comments
Furkan_S215G
Active Level 5
Galaxy S
Direk böyle görünüyor Screenshot_20221128-163628_Samsung Members.jpgScreenshot_20221128-163644_Samsung Members.jpg
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
Hangi modeli kullanıyorsun? Bi verisini sil belki düzelir ayarlara bakayım var mı bir ayar ondan da olabilir.
Furkan_S215G
Active Level 5
Galaxy S
Ayarlara baktım ama bulamadım cihaz s21 5G
0 Likes