cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Isınma

(Topic created on: 08-27-2022 10:45 PM)
73 Views
MOONKNİGHT3
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar S20 FE oyun oynarken kısa sürede ısınıyor. Bunu yaşayan var mı? Nedeni ne olabilir?

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

Kullandığınız model cihazın Snapdragon işlemcili model seçeneğini Ben de kullanıyorum oyun oynadığım zaman benim de telefonumu ısınıyor
MOONKNİGHT3
Active Level 4
Galaxy S
Hata raporu göndermekle şu zaman kadar yarar görmedim o yüzden sordum. Sizinkinde de oluyor demek. O zaman bu model telefonlarda olan bir şey mi?
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sadece oyun oynarken ısınıyor normal kullanım esnasında çok şükür sorun yok sanırım çoğu cihazlarda oyun oynarken ısınma oluyor
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S
Oyun oynarken ısınmayan cihaz yok. Benim cihazım oyun esnasında ısınmıyor diyen birinin telefonundan veya ellerindeki his kabiliyetinden şüphe ederim.
Samsung'un amiral gemilerini de, iPhone'un çoğu modelini de bu konuda güncel oldukları zaman test ettim, çok fonksiyonlu, neredeyse bilgisayar oyunu kadar kaliteli oyunları telefonda açtığınız zaman ısınma %100 olan bir şey. 30° sıcaklıkla yaşadığımızı ve ortam sıcaklığının da, sizin vücut sıcaklığınızın da duruma katkı sağladığını ekleyeyim.
MOONKNİGHT3
Active Level 4
Galaxy S
Hayır ısınmaz demiyorum. Ama çok kısa sürede oluyor. Bi 5 dk bakıyosun bi baktık telefon ısındı uyarısı verdi game launcher.
Solution
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S
Telefonunu zorluyordur oynadığın oyun, yeni amiral gemileri çıktığı zaman oyunları onlara göre optimize ediyorlar. Bizim telefonlar da haliyle daha kolay ve daha çabuk zorlanıyorlar, o yüzden de daha erken ısınabilirler. Oyunun düşrebileceğin ayarları varsa düşürerek bak bir de istersen. Dediğim gibi yaz günü telefon daha çabuk ısınır. Direkt 30° ortam sıcaklığından başlıyor çünkü.
MOONKNİGHT3
Active Level 4
Galaxy S
Ha evet bu olabilir gerçekten. Teşekkür ederim
0 Likes
MOONKNİGHT3
Active Level 4
Galaxy S
Donma yok da ısınıyordu
Galaxy S
Isınmayan tlfon yoktur oyun oynarken illaki ısınır
0 Likes