cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE G780G 1 haftalık

(Topic created on: 01-22-2023 05:42 PM)
164 Views
EmreS20FE
Active Level 9
Options
Galaxy S

image

Nasıl bazen 8 çıktığı oluyor bazen 5 veye 6 saate düşüyor 
6 Comments
Doganaslan
Active Level 3
Galaxy S
9 saat 18 dk aldım. Android 11 kullanıyorumScreenshot_20230122-174318_Device care_1000002590_1674398606.jpg
0 Likes
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy S
Keşke bende ğüncelleme yapmasaydım ama insan yeni özelikleri görünce her şeyi unutuyor
0 Likes
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy S
Hepsini üst üste yaptım
0 Likes
Galaxy S
Kullanım şekli ile ilgili.Hangi uygulamalara ne kadar ve nasıl bir işlem ile zaman ayırdığınız bakmalısınız
0 Likes
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Netflix ve Youtube'un akış teknolojileri diğer içerik sitelerine göre çok daha gelişmiş olduğu için telefonu aynı derecede yormadan çok daha kaliteli içerik sunabiliyorlar. Diğer uygulamalar, içlerine oyun da dahil olunca pili sömürüyorlar, ki birkaç elitist müşteri haricinde asla kimse maximum oyuna 2-3 saat dayanıyor diye bi telefona çamur atmaz zaten.

Telefonların benim tecrübeme göre pil performansını en yüksek verdiği durumlar sabit ve yarı parlaklıkta seyredilen videolar.

Eğer süreki şebeke sinyal kalitenizin değiştiği bir yerdeyseniz orada göstermediği hâlde daha düşük dayanım olarak yansıyacaktır.

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Telefonun 120 hz olduğundan ve oyun oynadığından o kadar alıyorsundur. Benim telefonum 90 hz ve bir keresinde 12 saat 21 dakika ekran süresi almıştım. Ayrıca, telefonum a32.