cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE (G780-G) Süper Hızlı Sarj Problemi

(Topic created on: 08-31-2022 11:30 PM)
268 Views
Ruvera
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhabalar cihazımı yeni gelen güncelleme ile ağustos güncellemesi ile güncelledim. Bu güncellemeden önce cihazımı 25W samsungun adaptörü ile sarj ediyordum sorunsuz bir şekilde fakat ağustos güncellemesi ile sorun yaşamaya başladım. Cihaz %32'den sonra şarj etme hızı bir anda düşüyor normalden daha yavaş sarj olmaya başlıyor 10 dakikada yüzde 1 artıyor şarj. Bu güncellemeden önce asla böyle bir problem yaşamadım. Güncellemede yazılımında bir bug olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Herkes bu problemi yaşıyor sorunun düzelmesine yardımcı olmak için hata raporu gönderebilirsin

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum

https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

8 Comments
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Hepimiz ondan muzdaribiz yalnız değilsin
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Herkes bu problemi yaşıyor sorunun düzelmesine yardımcı olmak için hata raporu gönderebilirsin

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum

https://bit.ly/33WO9d8
Ruvera
Beginner Level 2
Galaxy S
Az önce yolladım hata raporu buraya da özellikle konu açmak istedim. Belki daha çabuk çözülür diye.
AKİF61
Active Level 3
Galaxy S
Aynı sorun bende de var maalesef samsung orjinal 25 w şarj aleti ile şarj ediyorum şarj olma süresinde bi sıkıntı yok ama belli bi süreden sonra şarj olmuyor kalıyor öyle çıkartıp taktığım zaman şarj oluyor ama sonra gene duruyor komple kapatıp şarj ediyorum ancak öyle oluyor bozuk yazılım yollamışlar inşallah düzeltirler
Galaxy S
Telefonunu tamamen kapalı şekilde sorunsuz hızlı şekilde şarj edebilirsin, şimdilik bundan başka çaremiz yok
Ruvera
Beginner Level 2
Galaxy S
Kutu içerisinden çıkan adaptör ile ettiğim zaman sorun yaşamıyorum 25W adaptörde sorun var.
Galaxy S
Genel sorun herkeste var kutudan çıkan şarj aletini kullan duzelene kadar
Galaxy S
Hepimiz yolladık hata raporu umarım Eylül yaması ile düzelir