cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Exynos'un Teste Girmeme Sorunsalı

(Topic created on: 11-09-2021 04:05 PM)
306 Views
BoraS20FE
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi S20 FE serisi için One UI 4 testleri yapılıyor. Fakat şöyle bir durum var:

image

S20 FE Exynos, 3'ünden beri teste girmiyor. Ve 2 haftadan fazladır da hâlâ J4'teler.

image

S20 FE Snapdragon ise en son dün teste girmiş ve dün K1'den K2'ye yükselme olmuş. Daha önce de J4,J5'leri geçip JA,JB'lere kadar ilerlemişti. Sonra K'lere geçildi. Sizce bir sorun mu var yoksa başka bir durum mu söz konusu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim ,

Hiçbir sorun yok önceki testler Ekim ayına göre yapıldı şimdikiler ise Kasıma geçti s10 serisi ise JI ya kadar test edilmişti şimdi ise K5 te

View solution in context

10 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
J k bu harfler ne anlama gelmektedir Ne demek istiyorsunuz yani nasıl bir güncelleme aşaması bu
Çöp egzaynos işlemcisine Samsung bile önem vermiyor
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Güncelleme kodu diye biliyorum ama yanlış bilgi vermeyeyim
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Büyük Yazılım güncellemeleri için yani sürüm yükselten Yazılım güncellemeleri için bir cihaz en fazla kaç kere Test ediliyor ve bizim telefonlarımız şu an kaç defa test edildi ve kaçıncı test-son testi olacak Bu arada Vermiş olduğunuz cevap için de teşekkür ederim
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Test sayıları genelde değişiyor.
S20 FE Snapdragon 9-10 kere teste girdi ve alana kadar da girmeye devam edecek. Ama sonlara yaklaşılıyor yavaş yavaş
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Cevabın için sağol Aralık
Ayı sonlarında gelir Android
12
Bu arada yazılım güncellemesi
Geldi bu gun haberin olsun
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Bence Aralık sonu değil de Ocak sonu gibi gelir. Umarım ki S10'lardan önce alırız.

Gördüm geldiğini ama daha yapamadım😊 Sen yaptın mı?
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Evet yaptım ben Herhangi bir sorun yok gibi Sanki bundan önceki güncellemede Parmak izi sensörü sıkıntılı idi şimdi düzelmiş gibi güncellemeyi yap gitsin sorun yok Android 12 kısmına Gelecek olursak Hayırlısı olsun s10 serisinden önce alır Bence Bizimki
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim ,

Hiçbir sorun yok önceki testler Ekim ayına göre yapıldı şimdikiler ise Kasıma geçti s10 serisi ise JI ya kadar test edilmişti şimdi ise K5 te
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Peki, teşekkürler 😊