cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Ekran Sorunu

(Topic created on: 12-03-2023 05:39 AM)
138 Views
YEB06
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba , arkadaşlar. S20 FE cihazımda birkaç gündür ekran karıncalanması oluyor ( ara sıra) ve rahatsız ediyor. Garantisinin bitmesine daha 5 ay var nasıl bir yol izlemeliyim. Telefon bugüne kadar darbe almadı ve düşmedi. En kaliteli kılıf ve ekran koruyucu kullanıyorum ( Spigen marka ). Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Fikirleriniz bana yardımcı olur. Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu başka bir seride ve servis ne dedi. Telefonu servise yollamayı düşünüyorum hemen. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Bence en kısa sürede cihazı servise götürün

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Bence en kısa sürede cihazı servise götürün
0 Likes
YEB06
Beginner Level 2
Galaxy S
Askerde olduğum için şuan pazartesi göndereceğim. Sizce onarımı yapılır mı Halid Bey ? ( ücretsiz olarak ) ya da ücret talep ederler mi tahmininiz nedir.
A14Fans
Active Level 4
Galaxy S
Knk 5 Ayın Kalmış Kaybedecek Neyin Var Servise Ver Bence Ücret Alırlarsa Tüketici Hakem Heyetine Baş Vurursun Cihazım Hiç Darbe Almadı Dedin Eyer Durduk Yere Olduysa Evet Cihaz Kusurlu Yazılımsal Da Olabilir Bir Format Atmayı Dene Çünkü Servise Verince Sana Cihazın Gelene Kadar Emanet Telefon Vermezler...
YEB06
Beginner Level 2
Galaxy S
Evet durduk yere böyle oldu @A14Fans. Burada Samsung yetkilileri yardımcı olur mu bu soruna ne derler. @Samsung
0 Likes