cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE DOKUNMATİK SORUNU

(Topic created on: 07-30-2022 12:36 PM)
312 Views
faneditionn
Active Level 8
Options
Galaxy S

Selamlar arkadaşlar. S20 FE modeli kullananlar arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Klavyede bir problem var ki bunu aldığımdan beridir yaşıyorum. Klavyede dokunurken algılamıyor 3 4 kez basıyorum yine yok sonradan sonradan yazmaya başlıyor. Bu cihazın dokunmatiğinde problem olduğunu düşünüyorum. Yani hassasiyet sorunu var. Özellikle oyunlarda yatay biçimde yazı yazarken yazamıyorum. Arkadaşımda olan A32 cihazda hassasiyet çok iyiyken S20 FE de değil.

Not: Bu yazıyı yazarken bile bu sorunu yaşadım.
16 Comments
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Fabrikasyon bir hata mevcuttur belki. Doğru tanı için yetkili servise gidip danışın. Bu tarz fabrikasyon hatası durumlarında samsung değişim yapmakta. Arkadaşımın telefonu note 8 fabrikasyon bi anakart hatasıyla gelmişti, piyasada note 8 kalmadığı için o dönemin en üst telefonu olan note 9 ile ücretsiz değişim yaptılar 😇 hala daha o cihazı kullanıyor sorunsuz
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Fabrikasyon hatası mııı artık bilmiyorum. Yani bu telefonun amiral gemisinden farkı yok. Bu tarz hataların olması çok kötü. Desteğim için teşekkürler. :)
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy S
Samsung bu telefonu toplaması lazım. Alti aydan beri aralıksız forumu takibi ediyorum . S20fe kadar sorun çıkaran bir cihaz yok. Dokunmatigi ve isinma sorunu malesef herkes yasiyor. Ben kendim sahsi olarak bunu samsunga yakistiramadigimi soylemek istiyorum . Bu telefonu alacaktim son anda a52 almıştım. O yüzden biliyorum. Modarator arkadaslar da bi zahmet gerekli bilgiyi samsunga ulastirsin. Insanlari uzmeyin. Zaten zar zor,ulasiyoruz bu urunlere...
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Aynen öyle böyle bir premium telefon nasıl bu kadar sorunlu olabilir aklım almıyor. Şimdiye kadar hep samsung kullandım bundan sonra vazgeçecek gibiyim. İos a geçmeyi düşünüyorum. Samsung bu şekilde devam ederse çok kişi kaybeder.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ayarlar uygulamasına girdikten sonra ekran kısmına tıkladıktan sonra sizlere bırakmış olduğum resimdeki olan kısmı açık hale getirmenizi tavsiye ederim Bu sayede cihazınızın dokunmatik hassasiyeti biraz daha artacaktır Eğer sorununuz devam ederse cihazınızda büyük bir ihtimal ile ekran panelinde sorun olabilir bu durumda detaylı kontrol edilmesi için cihaz içerisinde bulunan önemli verilerinizi yedekledikten sonra garanti belgesi ile birlikte cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneririm Samsung servisi ya da cihazınızın garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz 4447711Screenshot_20220730-122837_Settings_19243_1659173350.jpg
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Valla kardeşim o ayarı açtım kapadım farketmiyor maalesef. Servise verdiğimde serviste kaldığı süre boyunca yedek telefon veriyolar mı? Teşekkürler. :)
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Yedek telefonunun olmadığını belirtirsen veriyorlar
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Teşekkürler kardeşim. :)
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Rica ederim ^-^