cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE ANDROID 11 ÇIKTI

(Topic created on: 12-18-2020 12:30 PM)
126 Views
NAZÎFA6PLUSTABS6LİTE
Active Level 6
Options
Galaxy S

BUGÜN ITIBARIYLE SAMSUNGUN RESMI LISTESINDE BULUNAN S20 FE CİHAZİ İÇİN BAZI ULKELERDE ANDROID 11 YAYINLANDI.

EN YAKIN ZAMANDA TURKIYEDE DE YAYINLANACAKTIR.

S20 FE KULLANICILARINA HAYIRLI OLSUN.

İNSALLAH DUZGUN VE STABIL BIR GUNCELLEME OLUR.

image

inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung bey, hızlısınız :)
Galaxy S
Evet öyledir kendisi...😂😂
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Samsung zaten s serisine önem veriyor Kasım ayı güncellemesi daha alamadık demek ki a serisi üvey evlatmış bunu anlamış olduk. Yazıklar olsun Samsung Türkiyeye hiç bir parayı hak etmiyorsunuz...
Yardımsever
Active Level 5
Galaxy S

Normal değil mi? 3 bin liralık telefon ile 8 bin liralık telefon bir mi?

Galaxy S
Ya tabi oda doğru ama yinede telefonların sorunlarını gidermek zorunda. Yani 3 bin lira diye sorunlu olacak hali yok.
Yardımsever
Active Level 5
Galaxy S

ben güncelleme anlamında söylüyorum sorunları tabii ki çözmek zorunda

Galaxy S
Anladim yorumun için teşekkürler.😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O zaman orta segment telefon üretilmesin direk üst segment üretilsin değil mi nasılsa orta segmentin pul kadar değeri yok haklısınız biz boşa almışız demek ki orta segment...
0 Likes
Yardımsever
Active Level 5
Galaxy S

Sen daha kasım ayı güncellemesini almadık demene ben bu cevabı verdim. Nerdeyse her ay güncelleme geliyor cihazınıza. S serisinin daha önce güncelleme alması gayet normal. Xiaomi Redmi Note 8 3 ayda bir alıyor bazen 4 ayda bir alıyor güncellemeleri. Android 10 güncellemesi bile ekimde geldi. Samsung u bu kadar kötülemenizin manası yok

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen daha Samsungun ne tür bişey olduğunu bilmiyorsun burada anlatacak değilim. Samsung adam akıllı işini yapsa kötülemem. Biz burda boşa yazmıyoruz neyin ne olduğunu iyi biliyoruz yaşamayan bilemez...
0 Likes