cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE ANDROİD 13 SONRASINDA SORUNLAR !!!

(Topic created on: 12-20-2022 05:46 PM)
113 Views
Sezai07
Active Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar 1 hafta önce burada yazmıştım android 13 güncellemesi sonrası cihazımda kasma donmalar ve aşırı ısınma başladı.Ayrıca telefon cebimde kendi kendine tuşlara basmaya başladı.yanlışlıkla dokunma seçeneği aktif olduğu halde. Ayrıca güncelleme sonrası cihazı 2 kere sıfırladım sonuç aynı. Bugün Antalya merkez samsung bayiye götürdüm bu sorunları anlattım. Yaklaşık yarım saat bekledim cihazımı bana teslim ettiler. Cihazımı Android 12 ye geri döndürmüşler. Büyük ihtimalle 13 çok sorunlu olduğu için bunu yaptılar . Benim cihazım 13 sonrası gerçekten kendinden geçti sanki eski model düşük ramli cihaz kullanır gibi kasıyordu cihaz. Sizlere önerim kesinlikle 13 e yükseltmeyin yeni güncelleme bekleyiniz 

7 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Merhaba efendim bazı kullanıcılar android 13 den memnun mesala bende buna dahilim benim cihazda kasma donma hiç olmadı android güncellemesinde sorna bir şey olmadı her aynı modeli kullanan cihazlarda aynı sorun olmuyor
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Aynen. Bizim cihazdada sorun yok 13 sonrası
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy S
S20fe için zaten kesinleşmiş kronik sorunlar oldugu biliniyor. Bunlar ile alakali olmali yoksa android 13ile benim telefon arasinda en ufak bir sorun yok
0 Likes
Sezai07
Active Level 2
Galaxy S
Arkadaşlar şöyle baktığım zaman sadece bizim cihazlarda değil 13 güncellemesi alan samsung cihazların %80 inde sorun var şuan. Ben cihazımı servise götürdüm 13 ü 12 ye geri çekmişler. Şuan 12 var. Sorun olmasa 13 ü tekrardan kurarlardı die düşünüyorum
0 Likes
wex
Active Level 6
Galaxy S
Öncelikle geçmiş olsun . %80 nin ne kadar büyük olduğunu kavraya biliyor musun ? . Büyük ihtimal samsung kullananların yarısı daha telefonu güncellemeyi bilmiyor .
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Ozelden ulas
0 Likes
Sezai07
Active Level 2
Galaxy S
Şuan burada çoğu arkadaşın paylaştığı şeyler android 13 hataları bende şaştım kaldım. Elektronik işi şans işi derler buna inandım artık
0 Likes