cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 FE 5G One UI 6 News

(Topic created on: 11-20-2023 06:26 PM)
134 Views
Cosmosium
Expert Level 1
Options
Galaxy S
Daha önce güncellemenin Kasım sonu veya Aralık 1 veya 2. haftasında teslim edileceğini söylemiştim, ancak şimdi güncelleme Aralık ayına, geçen Ocak ayının ortasına kadar ertelendi . Bunun nedeni, hepimizin bildiği gibi, Samsung'un henüz kararlı One UI 6 donanım yazılımını tam olarak optimize edemediğini ve geliştiremediğini ve birçok S23 Serisi kullanıcısının karşılaştıkları bir sorunla karşılaştıklarını bildirdiğinden beri bunu burada Toplulukta da gördük. Pil daha hızlı tükeniyor, kaydırma deneyimi beta donanım yazılımında olduğu gibi Süper akıcı değil, VoLTE5G beta sürümünde mevcuttu ancak Kararlı donanım yazılımında mevcut değil vb.

Bu nedenle, One UI 6 güncellemesinin S20 FE 5G için bile gecikmesinin nedeninin bu olabileceğini düşünüyorum; çünkü Samsung, her Galaxy cihazı kullanıcısına Sorunsuz ve rahat bir deneyim sağlamak için One UI 6'yı tamamen pürüzsüzleştirmek için daha fazla zaman istiyor.

Ayrıca güncellemenin yayınlanma süresinin değişebileceğini unutmayın; çünkü güncelleme, Samsung'un One UI 6'yı hızlı bir şekilde geliştirmek için nasıl çalıştığına bağlı olarak planlanan zaman çizelgesinden önce veya sonra yayınlanabilir. Bu nedenle, planlanan zaman çizelgesinin su gibi akıp gideceğini unutmayın.

Her neyse konuyla ilgili gelişmeleri takip edeceğim. Yeni bir bilgi alırsam sizi burada karşılayacağım. 
5 Comments
pinkpanther46
Active Level 7
Galaxy S
S 23 için 9 beta sürümü test edildi sonra stabil sürüm geldi ama hatalar animasyon pil tüketimi ile beraber geldi thanks samsung 😅
pinkpanther46
Active Level 7
Galaxy S
İşin özü bu süreç çok uzadı kabak tadı vermeye başladı zaten android 14 de beklediğim tek değişiklik bildirim paneli onun dışında ilgimi çekebilecek değişiklik yok gibi😏
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Bu bilgileri paylaşırken de samsung Türkiye forumu benim gönderilerime sansür uyguluyor ya gizleniyor , yada siliniyor. Bundanda hoşnut değilim . Samsung u seviyorum fakat her yönden eleştiri mükemmellik için önemlidir.
UserEdited81
Active Level 1
Galaxy S
iPhone pahalı telefonlar ama adamların tüm telefonlarına aynı anda güncelleme geliyor ve geleceği tarih biliniyor. Samsung'un şu güncelleme süreci bir türlü düzelemedi, düzeleceğini de düşünmüyorum.
TuneBucks
Active Level 4
Galaxy S

Stabilizasyon sonrası deneyim öncesinden daha iyidir... Doğru karar... 👍