cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Şarj problemi

(Topic created on: 11-17-2022 10:35 AM)
156 Views
Patlatici
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

1 gün önce S20 Fe aldım ve şarjı çok çubuk bitiyor bu sorun için ne yapabilirim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy S
Sifir olarak aldığınız cihazda normaldir bu durum. İlk günlerde cihaz sizin kullanım alışkanlıklarınızı tanımaya çalışır. Sonr kendini buna göre optimuze eder ve normale döner. Ayarlar >Cihaz Bakımı ve pil > pil e dokunun kullanım verilerinizi öğreniliyor yazısını göreceksin.

View solution in context

7 Comments
kömürK67
Active Level 9
Galaxy S
Sıfır cihazsa 15 20 güne normale döner, fakat s20 fe'lerde şarj süresi o kadar iyi değil. Exynos işlemcili olanı var bende 5 saat ekran süresi zor alıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bende S20 FE kullanıyorum ilk zamanlar ekran süresinin düşük olması normal bende bunun bataryası bozuk diye yetkili servise vereceğim bile olmuştu.
120 hz kullanımım aşağıda Snapdragon işlemcili S20 FE
Full wifi böyle ekran süresi alıyorum şimdi
Zaten S serisi batarya odaklı bir seri değil amiral gemisi işlemci çok tüketiyor,uygulama çokluğu,yazılım,yüksek ekran kalitesi,yoğun animasyonScreenshot_20221114-192949_Device care.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
100-25 arası şarj ile
120hz
Screenshot_20220718-220059_Device care.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
2 hafta sonra 120hz de 7-8 saat ekran süresi almaya başlarsın ama oyun oynarsan 6-7 saat arasında ekran süresi alırsın
Solution
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy S
Sifir olarak aldığınız cihazda normaldir bu durum. İlk günlerde cihaz sizin kullanım alışkanlıklarınızı tanımaya çalışır. Sonr kendini buna göre optimuze eder ve normale döner. Ayarlar >Cihaz Bakımı ve pil > pil e dokunun kullanım verilerinizi öğreniliyor yazısını göreceksin.
Patlatici
Beginner Level 5
Galaxy S
sağolun
0 Likes