cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20+ Android 12 sonrası kendi kendine kapanma ve ısınma.

(Topic created on: 01-23-2022 05:40 PM)
441 Views
XecutionerCagri
Active Level 3
Options
Galaxy S

Yıllardır android kullanırım ve kullanmaya devam edeceğim ama her ama her telefonumda güncelleme sonrası böyle sorunlar olmasından bıkmış durumdayım..  dün Bi hevesle yazilm güncellemesi denetleyeyim dedim ve 12 nin geldiğini görür görmez indirip kurdum. Her şey okey güzel gidiyor telefon elimde normal halde ki asla zorlamam telefonu ve asla ısınmaz. Bi anda kapandı 3 sn sonra açıldı..  telefon da saçma Bi şekilde ısınma ve şarj azalması oldu.. Bu nedir anlamış değilim güncelleme gelen telefon orta segment vs. Bi telefon değil benim zoruma giden bu durum.. 

8 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba
Cihazınızda yazılımsal hata var sıfırlamanız ı öneriyorum cihazı uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını buldun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın cihazınızı sıfırladıktan sonra Sorun devam ederse detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
qreens20plus
Active Level 4
Galaxy S
bende s20 plus kullanicisiyim bende sicaklik dususu ve ekran suresi artmis gibi hissediyorum 120hz de ve herhangi bir kasma donma hata olmadi
0 Likes
Galaxy S
Kaç GB in dolu.
qreens20plus
Active Level 4
Galaxy S
40.7 gb bos yerim var
0 Likes
qreens20plus
Active Level 4
Galaxy S
yani 87 gb dolu
0 Likes
Galaxy S
Bende katılıyorum size S20+ benimde cihaz, güncelle sonrası çok akıcı oldu, batarya sürem uzadı ısınma eskiye nazaran daha az,
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Bende s20 ultra kullaniyorum android 12 kurmadan once fabrika ayarlarina getirdim temizlemis oldum yani sonra 12 yi yukledim daha sonra yazilimsal hata olebilcegini tahmin ettigim icin sonra tekrar fabrika ayarlarina getirip temizledim oyuzden hicbir sıkıntı yasamiyorum kapanma acilma kasma donma isinma vs..oyuzden fabrika ayarlarina getirmek onemli ki yeni gunceleme oldugu ici hatalara karsi onlem olur bu islem.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba XecutionerCagri,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes