cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20+ Şarj ve Isınma Sorunu

(Topic created on: 07-25-2021 07:11 PM)
502 Views
ÖmerFaruk01
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

image

Bir telefon 40dk oyunda nasıl %25 şarj harcayabilir ve 45°C yi görebilir.Ayrıca bu telefonu 3 defa servise göndermeme rağmen servis sorun yok diyip geri bana gönderdi cihazı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ÖmerFaruk01,

Yaşamış olduğunuz duruma yönelik oluşturduğumuz kayıt ilgili birimlerimize iletilmiştir. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
52 Comments
s20notfun
Active Level 3
Galaxy S
Some Exynos 990 problems
Turuncudonn
Active Level 6
Galaxy S
Hiç yanmiyormu eliniz benim telefonum 33 derece olunca rahatsız ediyor oyun oynayinca
0 Likes
ÖmerFaruk01
Active Level 7
Galaxy S
Yanıyor rahatsız ediyor ama başka çare yok ya kaldırıp çöpe atcam ya da Samsungla kavga edicem
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ÖmerFaruk01,

Yaşamış olduğunuz duruma yönelik oluşturduğumuz kayıt ilgili birimlerimize iletilmiştir. 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
ÖmerFaruk01
Active Level 7
Galaxy S

image

image

S20+ Cihazımda klimalı odada 36°C sıcaklık ile başladığım testte çoklu pencere açık şekilde cihazı 3dk kullandım sonuç 47°C ve cihaz elimi yakıyordu ayrıca çoklu pencereyi kapattı ben cihazı 3 defa servise göndermeme rağmen sorun yok denilip geri gönderildi her paylaşımımda sorununuz çözülecek iletişim bilgisi gönderin diyorlar gönderiyorum ne arayan var ne soran ben arıyorum şikayet oluşturuyorum bir sonuç alamıyorlar ben de hakem heyetinden dava açtım.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O kadar para ver Cihaz 47 derece.Zamzung farkı😎
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy S
😂😂😂😂😂😂😂
nezaketlibiri
Active Level 9
Galaxy S
Knk a40 altı altı al gram ısınmaz bak bana garantin sat o s20 plusi git a21s al bak keyfine
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bende a21s var 😎
0 Likes