cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10ların arka plana atılışı

(Topic created on: 04-30-2020 05:25 AM)
161 Views
Kullanıcı
Active Level 2
Options
Galaxy S

-S20 çıktıktan sonra S10a gelen güncelleme ile kamera uygulamasında diğer kameraların kullanımının kısıtlanması... (60fps video kaydında yada canlı odak foto çekimlerinde geniş açı kamerasını iptal etmesi gibi...)

-4 ay için youtube ve Spotifyı premium olarak kullanma hakkım vardı. Ve elimden alındı. Henüz kullanamağım hakkımı geri istiyorum.
-Lütfen bakın Türkiye de her yıl son telefon alamayız, bir kaç ay öncesinde sizin son model telefonunuza yatırım yaptım. Evet bu gün bu piyasa telefon bi tercih değil yatırım bizler için. Lütfen bu telefonu yeni telefonunuza yöneltmek için hamleler yapmayın ve biz kullanıları sizi seçtiğimiz için pişman etmeyin.
-Büyük samsung ekibinden bu telefonları geliştirmeye devam etmeleri ve güncel tutmalarını bunu yaparken iyi optimize etmelerini arz ediyorum.
1 Comment
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Kullanıcı

Ben Turuncu. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes