cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10e güncelleme

(Topic created on: 04-05-2023 06:45 PM)
169 Views
Temurlenk
Active Level 1
Options
Galaxy S

Nisan 2023 tarihle yayınlanan güvenlik güncellemesi sonrası s10e cihazım stabilite problemleri yaşıyor. Güncelleme sonrası yaşadığım problemler; arayüz takılması, widget bugları, uygulama içi takılmalar, oyunlarda ciddi fps düşüşü, ısınma problemleri, kameranın geç açılması, gece modunda kalite kaybı. Samsun s10e için hazırladığı son güvenlik güncellemesinin muhtemelen güvenlikle alakası yok. Ben bu güncellemenin planlı eskitme güncellemesi olduğunu düşünüyorum. Düşünün bir firmaya para verip telefon alıyorsunuz o firma da "bu telefon sana çok" diyip yıpratmak için güncelleme yayınlıyor. Ben samsung'a Apple'dan geçip bir şans vermek istedim, çok memnun da kaldım aslında ama bu güncellemeyle yıpratma işi tiksindiriyor. Zannediyorlar ki onlar güncellemeyle mevcut cihazımı yıpratınca ben koşa koşa samsung almaya gideceğim, Apple'a müşteri kazandırmaktan başka yaptıkları bir şey yok.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Temurlenk,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
2 Comments
zxvbbn
Active Level 5
Galaxy S
İnşallah bu dediklerini Samsung Electronic de okur kardeşim.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Temurlenk,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes