cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10e Ekran süresi

(Topic created on: 05-12-2021 12:32 AM)
512 Views
RK_S21_ULTRA_5G
Active Level 4
Options
Galaxy S

image

Sonuçlar nasıl 
Ayrıca tasarruf için her şey en ideal halde bundan fazlası ultra güç tasarrufu olacak

Not:Tüm gün mobil erişim noktası açıktı 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Sonucu üzülerek söylüyorum bence çok kötü

Durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden intreaktiflerde pil testi var oradan kontrol sağlayınız pil durumu normal yada kötü çıkarsa cihazı

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim

View solution in context

6 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Sonucu üzülerek söylüyorum bence çok kötü

Durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden intreaktiflerde pil testi var oradan kontrol sağlayınız pil durumu normal yada kötü çıkarsa cihazı

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim
Galaxy S
Yaşam: İyi
Bende servise vermeyi düşünüyorum ama bulunduğum şehirde resmi samsung servisi yok şu güncellemeler gelsin de bi bakalım duruma göre dikkat ettiğim zamanlar 5 saati görüyordum ama bu gerçekten üzücü
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy S
Durum kötü görünuyor
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy S
Çok kötü. J5 pro da bile 7 saat 33 dakika ekran süresi aldım. Acilen teknik servise götür
Galaxy S
4.5G wifi karışık ve sürekli hareket halinde 4.5G den aldığım sürede bu az ekran süresi almışsın

Screenshot_20210503-192201_Device care.jpg

Screenshot_20210424-205153_Device care.jpg

Galaxy S
Erişim noktası kapalı olsa daha iyiydi