cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10e Android 11 Son Ekran Süresi Testi

(Topic created on: 01-10-2022 12:09 AM)
477 Views
Tengrikut
Active Level 4
Options
Galaxy S

Tam bir test denemez bir gün önce akşam saat 9 gibi şarjdan aldım telefonu ertesi günü akşama doğru aklıma geldi  fakat çok ta kötü bir sonuç sayılmaz 

image

image

image

13 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
S10e için mükemmel bir sonuç
Tengrikut
Active Level 4
Galaxy S
Yani bana da yeterli geliyor bitirmek için kendimi epey yordum ha oyun oynayabilir dim fakat sevmiyorum oyunu sadece pc de severim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Hımm evet bazı oyunlar pc için telefondan oyun oynamak bazı zamanlarda güzel olur yoksa en iyisi pc
Tengrikut
Active Level 4
Galaxy S
Kesinlikle ile de telefondan oynayacak isem Gforce Now dan giriyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Hımm iyimiş kardeşim😊
Galaxy S
S10e çok seviyorum ebat olarak tablet gibi değil bulmuştum bitane kaçırdım satılmış 🙂
OSGS22
Active Level 5
Galaxy S
Sana demiştim çok memnunum diye. Keşke alsaydın. Piyasada bu ebatta bu donanımda telefon yok.
Galaxy S
Doğru diyorsun 3750tl 4 ay garantisi vardı çok temizdi amoled yanığı vs yoktu batarya az gidiyor diye vazgeçirdiler pişman oldum
0 Likes
OSGS22
Active Level 5
Galaxy S
Fiyat çok çok uygunmuş. Hiç bir telefonun bataryası 1 günü çıkarmıyor. Ben artık bunu kabullendim. S2 S3 S7edge S8 ve S10e kullandım. Hepsi aynı pil performansı veriyor. Günü çıkarmıyor 2.ye şarj ediyordum. Hatta küçük diye İphone 12 mini ve 13 mini ye geçmeyi düşündüm. Ama attan inip eşeğe binmek olacaktı. Vazgeçtim