cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10

(Topic created on: 03-24-2023 08:18 AM)
122 Views
AYYILDIZ07
Active Level 2
Options
Galaxy S

Ahali benim s10 var sol en üstte şu bildiğimiz siyah ölmüş piksellden oldu çok geçmeden o noktadan kemera yerine doğru dümdüz yeşil bi cizgi geldi ama bu cizgi kafasına gore bi geliyo bi gidiyo sizce bu ekran gidicimidir büyüme olurmu bu cizgide vs vs..

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Duvar kagıdının renklerind göre gidip geliyorsa yazılımsal da olabilşr ama ölü piksel diyorsun ki bu da donanımsal bir durum.Teknik servise götürmen gerekiyor.
0 Likes
AYYILDIZ07
Active Level 2
Galaxy S
Evet yazılımsal olsa keşke ama değil bazen kafasina göre geliyo bazen gun boyi druyor bazen hic çıkmıyor eski telefonum s7 di ondada olmuştu ama çizgi soz konusu deil ah eskiler ahh Mcnöxnamxncmdndöcncöcnc
0 Likes
Solution
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
Büyük ihtimalle iç ekran kırılmış. ya öyle kullanacaksınız yada yeni ekranı değişeceksiniz. Samsung servisinde S10 ekranı 3670tl https://www.samsung.com/tr/support/ekran-degisimi-fiyat-bilgisi/
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
Bence S10 mükemmel bir cihaz güncelleme almaması dışında 3-4 sene daha kullanılabileceğini düşünüyorum
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba AYYILDIZ07,

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes