cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10

(Topic created on: 07-09-2022 04:32 PM)
58 Views
kingkong0
Active Level 10
Options
Galaxy S

S10 ve S10+ kullanıcıları. Mobil veri wifi ağına göre daha fazla pil tüketir **bleep** tamam bir sıkıntı yok fakat bende çok çok daha fazla (olması gerekenden daha fazla) götürüyor gibi hissediyorum. Bu sizde de mevcut mu?

3 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
bende s10+ var ama pilde bir problem yaşamıyorum mobilde de wifi de de pek f ark yok gibi
emretnc
Active Level 8
Galaxy S
ben daha 15 gün önce pili değiştirdim a11 sürümündeyim mobil veride batarya su gibi akıyor
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kingkong0,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD