cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 ve Note 10 serisinde Ekstra karanlık mod Niye Yok😡

(Topic created on: 01-07-2022 08:57 AM)
349 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung ekibi ,

S10 ve Note 10 seirisinde android 12 ile gelen ekstra karanlık mod niye resmi sürüm ile kullanıcılara sunulmadı 

Donanımsal yada yazılım olarak sebebi istiyorum bu iki cihazda kısıtlanma yapması saçmalık başka açıklaması yok😡

S21 ,S20 Note 20 ,S20Fe Serileri, Note10 lite ve A72 dahil ekstra karanlık modunu aldı 

S10 plus ve Note 10 plus ekranları A72 cihazı kadar iyi değil mi Allah aşkına şuna bir açıklamasını yapınız 
(Not:A72 cihazına kötülemek amacım değil )

Burada haksızlık yapılmasına hiç sevmiyorum 

Şu yaptığınız haksızlık samsung firmasından soğuma neden oldu bir daha samsung cihazı alırken aklımda bulunacak bir sebep 

Bazıları şey diyebilir küçük özellik niye dert ediyorsun diyebilir ;küçük özellik olabilir ama bilerek haksızlık yapılması ve donanımsal olarak denmesi gücüme gidiyor 

Samsung ekibi bu bahsettiğim özellik şuan bir uygulama ile izin açılıyor ve cihazda özellik çalışıyorşimdi ben niye bu uygulama mahrum kalıyorum 

bana bunun açıklamasını yapın ?

S10 ve Note 10 seirisinde beta 1 de aktif olarak kullanılan özellik ne oluyordu beta 2 de kaybolup Donanımsal özellik sebebiyle verilmediği söyleniyor 

S10 ve Note 10 serisi cihazların ekranı **bleep** mi bunun açıklamasını yapın?

Lütfen gerekli yerler ile iletişimde bulunun s10 ve note 10 serisine ekstra karanlık modunu getirin 

Samsung u çok sevdiğim halde nasıl soğutuyorsunuz resmen diğer marka almaya zorluyorsunuz kendinizi 
86 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Bir ssonraki tabletim Samsung olacak jsjsjsjssjsjsj jsjsjsjssjsjsj
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung u seviyorum ama bu gibi yaptığı durumlar beni cidden çok içten bir şekilde üzüyor 😔
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Valla hocam aynı veya benzer parayı başka markada veriyorsun ülke model farketmeksizin herkese aynı anda güncelleme geliyor Eylül de güncelleme çıkmış ocak olmuş hala bekliyorsun
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Bu saatten sonra biz kullanıcıları dinleyip o özelliği geri getirirler mi yoksa artık umutsuz vaka mı?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Bilmiyorum ama umarım dinlenir çünkü biz kullanıcılar bunu hak etmiyoruz
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Kesinlikle hak etmiyoruz.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Alfatürk,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. Konu hakkında, ilgili birimlerimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

MOD