cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 ve Note 10 serisinde Ekstra karanlık mod Niye Yok😡

(Topic created on: 01-05-2022 10:11 PM)
155 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung ekibi ,

S10 ve Note 10 seirisinde android 12 ile gelen ekstra karanlık mod niye resmi sürüm ile kullanıcılara sunulmadı 

Donanımsal yada yazılım olarak sebebi istiyorum bu iki cihazda kısıtlanma yapması saçmalık başka açıklaması yok😡

S21 ,S20 Note 20 ,S20Fe Serileri, Note10 lite ve A72 dahil ekstra karanlık modunu aldı 

S10 plus ve Note 10 plus ekranları A72 cihazı kadar iyi değil mi Allah aşkına şuna bir açıklamasını yapınız 
(Not:A72 cihazına kötülemek amacım değil )

Burada haksızlık yapılmasına hiç sevmiyorum 

Şu yaptığınız haksızlık samsung firmasından soğuma neden oldu bir daha samsung cihazı alırken aklımda bulunacak bir sebep 

Bazıları şey diyebilir küçük özellik niye dert ediyorsun diyebilir ;küçük özellik olabilir ama bilerek haksızlık yapılması ve donanımsal olarak denmesi gücüme gidiyor 

Samsung ekibi bu bahsettiğim özellik şuan bir uygulama ile izin açılıyor ve cihazda özellik çalışıyorşimdi ben niye bu uygulama mahrum kalıyorum 

bana bunun açıklamasını yapın ?

S10 ve Note 10 seirisinde beta 1 de aktif olarak kullanılan özellik ne oluyordu beta 2 de kaybolup Donanımsal özellik sebebiyle verilmediği söyleniyor 

S10 ve Note 10 serisi cihazların ekranı **bleep** mi bunun açıklamasını yapın?

Lütfen gerekli yerler ile iletişimde bulunun s10 ve note 10 serisine ekstra karanlık modunu getirin 

Samsung u çok sevdiğim halde nasıl soğutuyorsunuz resmen diğer marka almaya zorluyorsunuz kendinizi 
86 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Android 12 ile verilen bir özellik, S20 FE için de verildi hatta
Akyüz
Active Level 9
Galaxy S
Alfa abi yaptıkları tam bir saçmalık note10 lite cihazında var note 10 plusta yok şaka gibi

Ah samsung sen bu kafayla...😂😂
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen öyle 😂

Samsungta kafalar güzel 😂 😂
Neyse şaka bi yana cidden sinirlendim valla note 10 lite note 10 plustan daha mı güçlü

Ha bir cevap bekliyorum Samsung ekibi.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Çok iyi yorum yapmışsın kardeşim bende buna anlam veremiyorum

Sözde donanımsal olarak cihazda yokk madem donanımsal beta 1 de niye özellik vardı 🤔
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy S
Kesinlikle haklısın kelimesi kelimesine katılıyorum bu kadar saçma bir şey olamaz
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
+9999999999999
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Kardeşim gerçekten gücüme gidiyor

Gerçekten donanımsal olsa bunu istemem tamam derim cihaz eski derrim geçerim ama yaptıkları saçmalık

Samsung türkiye açıklama bekliyorum bunuda belirteyim
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy S
Kardeşim aldığımız 2 cihazda da bu sorunları hep yaşadık bu da bizim şansımız
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
öyle oldu kardeşim ama bizim gibi yapan çok var A50 den S10 plus a geçen
samıl1903
Active Level 5
Galaxy S
Hayır anlamadım güncelleme turkiyeye geldi mi yoksa beta sürümüne göre mi konuşuyorsunuz. Ekxtra karanlık mod olmaması kesin bilgi mi