cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 smart view sorunu

(Topic created on: 09-09-2023 10:44 PM)
64 Views
yusufsongur
Active Level 1
Options
Galaxy S

Telefonum samsung galaxy s10 rootlu bir cihaz ondan mı kaynaklanıyor bilgim yok ama smart viewde iken telefonum televizyonu bulabiliyor ama bağlanınca bağlantı anında kopuyor görüntü gelmeden beni uygulamadan atıyor

4 Comments
Galaxy S
Roottan dolayı olabilir. Knox sayacı patladıysa hayli işin zor. En baştan kurman gerek knox u nasıl ayarlarsın onu bilmiyorum
yusufsongur
Active Level 1
Galaxy S
Hocam knox sayacı ne en ufak fikrim yok gerçekten ya
Galaxy S
Knox sayacı samsung telefonlarında temellendirilmis ve cihazın yazılımını korumakla görevlendirilmiş temel bir yazılım. Telefona root atarak samsung knox u devre dışı bırakıyorsun devre dışı kalıncada knox sayacı patlıyor işlevsiz kalıyor. Bunu yeniden devreye alınıyor mu bilmiyorum.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yusufsongur,Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD