cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 plus kalp atış sensörü ile selfie çekme

(Topic created on: 01-29-2023 09:08 PM)
307 Views
MrLaylonNote10Plus5G
Active Level 7
Options
Galaxy S

Bi türlü bulamadım nasıl yaparız?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Son sürümde yok kardeşim eskiden varmıydı hatırlamıyorum ama şuan cihazda son sürüm kullanıyorsan yok

Eski cihazım S6 edge modelinde kalp atış sensörü ile seçenek seçmesi vardı

View solution in context

13 Comments
Galaxy S
İki ayrı özellikten bahsediyorsunuz değil mi?
Galaxy S
Bildirim panelinden healt yazarak arayabilirsiniz.20230129_212233_1000028595_1675016567.jpg20230129_212300_1000028596_1675016581.jpg
Galaxy S
Yok o değil. Kamerada selfiye getirdiğinde arkadaki kalp atış sensörüne parmağını koyup çekince foto çekmesi gerekiyor. Onu nasıl ayarlarız
Galaxy S
Kalp atış hızı (nabız) sensörü ile selfie çekmek için küçük bir kamera ayarı yapmanız gerekebilir. Bunun için kamera uygulamanızı açın ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan dişli çarka dokunarak Kamera Ayarları bölümüne girin. Burada yer alan “Fotoğraf Çekme Yolları” menüsünü seçin ve açılan ekrandan “Kalp Atış Hızı Sensörünü Kullan” seçeneğini seçin. Artık telefonun sensörü ile fotoğraf çekebilirsiniz.
Galaxy S
Kalp atış hızı (nabız) sensörü ile selfie çekmek için küçük bir kamera ayarı yapmanız gerekebilir. Bunun için kamera uygulamanızı açın ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan dişli çarka dokunarak Kamera Ayarları bölümüne girin. Burada yer alan “Fotoğraf Çekme Yolları” menüsünü seçin ve açılan ekrandan “Kalp Atış Hızı Sensörünü Kullan” seçeneğini seçin. Artık telefonun sensörü ile fotoğraf çekebilirsiniz.
Galaxy S
Fotoğraf çekme yollarında Kalp atış sensörü kullan diye bir seçenek yokScreenshot_20230129_214340_Camera.jpg
Galaxy S
Cihazınızda olduğuna kesin eminsiniz değil mi?
Galaxy S
Ne olduğuna. Sensör mü
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Son sürümde yok kardeşim eskiden varmıydı hatırlamıyorum ama şuan cihazda son sürüm kullanıyorsan yok

Eski cihazım S6 edge modelinde kalp atış sensörü ile seçenek seçmesi vardı