cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 plus ısınma

(Topic created on: 05-06-2021 06:04 PM)
199 Views
kanarya17
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar ısınıyor diye oyun oynamıyorum artık kullanınca da çok ısınıyor aynı sorunu yaşayanlar var mı ?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kanarya17,

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 
Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezine cihazın iletilmesi gerekir. Servis işlemleri için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından ulaşmanızı rica ederiz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Evet Bende Call Of Duty de ısınma sorunu çok yaşadim grafikleri düşürmek ile sorunda çözülmüyor.
Pilide hızlı bitiyor.
Umarim düzeltilir.
Galaxy S
Perfz kaç derece gösteriyor cod da
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
42 43
0 Likes
FurkanEC
Active Level 4
Galaxy S
Kardeşim a serisinden note serisine s serisinden m serisine hepsi ısınıyor s20 var bende ısınıyor a10 ısınıyor soruna çözüm yok
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
0 Likes
Galaxy S
Normal bnce Samsunga göre bnde de öyle m51 var elimde normal kullanırken de 32 35 Felan
0 Likes
Galaxy S
S10e var ben de dün akşam pubgde 47 derece gördüm bir şey olmuyor telefona ama elim yanıyor
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kanarya17,

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 
Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezine cihazın iletilmesi gerekir. Servis işlemleri için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından ulaşmanızı rica ederiz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes