cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10+ pil durumu

(Topic created on: 05-17-2022 10:54 PM)
78 Views
ArazR
Active Level 3
Options
Galaxy S

image

Gün içinde 2defa şarja takıyorum daha yeni 1senesi bitti ganati den 1sene var acaba servis pili değiştirir mi yoksa pili değiştir yazısı çıkması mı gerekiyor 
Hiç oyun oynamıyorum sadece dex ve social media kullanıyorum 
2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm.
Servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. 4447711
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ArazR,

Serviste yapılacak işlemlere dair  bilgilendirme yapılabilmesi için, cihazınızın Samsung yetkili servis merkezimize giriş yapması gerekmektedir.

Öncelikle Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes