cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 lite dokunmatik sorunu

(Topic created on: 03-29-2021 09:10 PM)
365 Views
Serkancbayram
Active Level 1
Options
Galaxy S

Note 10 lite telefon aldım android 11 e geçmeden birşey yoktu geçince geri ana menü vs nqvigasyon çubuğu basmamaya başladı ve sattım s10 lite aldım bu seferde bunda ara ara basmıyor algılamıyor Android 11 den mi neden bu anlayamadm ?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
SamsungLens
Active Level 7
Galaxy S
Ekran koruyucu kullanıyor musun.
Ayarlar/Ekran/Dokunma hassasiyeti aç.

View solution in context

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Serkancbayram,

Ben Turkuaz, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Dokunmatik ekranda sorun varsa;

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Serkancbayram
Active Level 1
Galaxy S
Klavyede yazmak çok zorlaştı basmıyor baya baya
Solution
SamsungLens
Active Level 7
Galaxy S
Ekran koruyucu kullanıyor musun.
Ayarlar/Ekran/Dokunma hassasiyeti aç.
Serkancbayram
Active Level 1
Galaxy S
Kullanıyorum üstadmda note 10 litedede aynı sorun vardı bundada aynı android 11 le oluştu
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Serkancbayram,

Ben Turkuaz, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Dokunmatik ekranda sorun varsa;

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes