cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 kilit ekranı sorunu

(Topic created on: 01-24-2020 12:54 AM)
864 Views
ygtylc
Active Level 7
Options
Galaxy S
S10 da ağır bir uygulamaya girince kilitlediğim zaman kilit ekranında çok problem oluyor. Bazen always on display de yüz tanıma yüzü tanıyınca çıkan kilit açık simgesi oluyor.(2 defa oldu.) Bazen always on display de ayarladığım saat stiline geçmiyor. Kilit ekranındakinde kalıyor. Hatta saatin rengi siyah beyaz olması gerekirken renkli olarak kalıyor. Ve ağır bir uygulama açınca bu kadar güçlü bir cihazda ana ekrana geçerken animasyon atlıyor. (Özellikle yataydayken) Maalesef animasyonlara karşı takıntim var. Son kullanılanlarda da uygulamaya geçerken blink diyeceğim (çok kısa bir süre siyah ekran gelip uygulama tekrar başlıyor.) Ayrıca telefon özellikle bazı menülerde gecikmeli giriyor. 300mb lık oyunlarda bile menü geçişi bu kadar sürmüyor. Ayrıca aod bende de çok şarj yiyor.(saatte %2) ve bu blink dediğim çok kısa siyah ekran gözükmesi kilit ekranı tuşuna kamerayı açmayacak şekilde seri bastığımda ve menü geçişlerinde de oluyor. Ve menü geçişlerindeki aşağıdan yukarı doğru olan efekt hiç pürüzsüz değil. Kasma gibi değil. Sanki efekt bilerek böyle gibi geçiş animasyonunu 1.5x yaptım hatta 10xte de var.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Sıradançinkokarbnpil,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
hasan6534
Active Level 1
Galaxy S
kardeşim bu yazinin türkçe meali yokmu...
0 Likes
ygtylc
Active Level 7
Galaxy S
fazla birbirine girmiş toparlayamadım
0 Likes
Laljaimini
Active Level 1
Galaxy S
Ben de bir başlık açtım " kilit ekranı " diye.Daha 3 günlük telefon kendı kendine ekran kilidi koyup sadece acil aramalara döndü.Resetlemek zorunda kaldım. Cihazı aldığım gibi yüz tanimayi açmıştım.Bu kilitlenme sorunu bununla da ilgili olabilir mi? Benimki daha basit sonuç ama neticede sonuç aynı.
0 Likes
Laljaimini
Active Level 1
Galaxy S
Yazınız gayet iyi anlaşılıyor
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Sıradançinkokarbnpil,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes