cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10+ alınır mı?

(Topic created on: 04-19-2020 01:01 AM)
636 Views
Cafi
Active Level 2
Options
Galaxy S

Yıl 2020 dolar 7ye dayandı s20 vs çıktı alınır mı S10+? Alırsamda maksimum ne kadar kullanabilirim güncel bi şekilde?(Şuan S7 Edge Gear S3 ve Buds+ kullanıyorum.)

10 Comments
AMG13
Active Level 5
Galaxy S
s10 plus andorid 11 güncellemesi de alıp sonrasında güvenlik yaması ve hata düzeltmeleri dışında güncelleme almayacak
Cafi
Active Level 2
Galaxy S
Beni ne kadar süre götürür peki
0 Likes
AMG13
Active Level 5
Galaxy S
O senin kullanım şekline ve isteklerine göre değişir. Ama sonuçta note10 plus ile beraber samsungun 2019 yılında çıkardığı en güçlü cihaz o senenin amiral gemisi yani. Performans olarak seni yarı yolda bırakacağını hiç sanmıyorum. Arama kısmına s10 plus yazıp kullanıcıların forumda yazdıklarına da bakabilirsin bi ön bilgi olur senin için.
0 Likes
Cafi
Active Level 2
Galaxy S
Yorumunuz ve bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.
AMG13
Active Level 5
Galaxy S
Rica ederim
Ussrosewolt
Active Level 6
Galaxy S
S10+ kullanıyorum çok yoğun oyun oynamıyorsan pili mükemmel,kamera performansı loş ışıkta pek iyi değil fakat doğal ışıkta inanılmaz bir performans veriyor.İşlemcisi çok güçlü neredeyse hiç bir şekilde takılma yaşamıyorum.Ekran zaten inanılmaz HDR10+ video çekiyor ve işliyor.(Çoğu televizyonda bile HDR10+ yok)ön kamerası loş ışıkta falan kötü ama açık havada gerçekten çok iyi bir iş çıkartıyor.Hoparlör olarak şöyle söyleyebilirim s7 den geçince şok olacaksınız çift taraflı ses ve dolby atmos desteği var muazzam bir ses kalitesi var.Güncelleme işine fazla takılma android 11 den sonra almaz fakat bir sorun yaşanmaz android 12 almasakta.Tahmini olarak 5-6 sene kullanırsın.
Telefon hakkında soru sormak istersen buranın altına sor cevaplarım
Cafi
Active Level 2
Galaxy S
Bu bilgilendirici yorumunuz için öncelikle çok teşekkürler. Eğer aklıma bişey takılırsa sorarım teşekkürler iyi akşamlar.
zbthn
Active Level 4
Galaxy S
Bence yeni telefon almana gerek yok. Para israfı. S7 gayet iyi bir telefon. Birkaç özelliği eksik ama hangimiz zaten telefonlarımızın bütün özelliklerini kullanıyoruz ki?
0 Likes
Cafi
Active Level 2
Galaxy S
Benim için en gerekli olan şey androidte hafızaymış onu **bleep** ettim 32gb yetmiyor 64gb sd kart olmasına rağmen o yüzden daha çok değiştirmek istiyorum artı pili falan zayıfladı vs..