cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 Yerini Artık Samsung un Müşterilerini İnandirma Çabalarına Bıraktı

(Topic created on: 05-04-2020 10:52 PM)
209 Views
ErsinKusun
Active Level 3
Options
Galaxy S

S10 Yerini Artık Samsung un Müşterilerini İnandirma Çabalarına Bıraktı. Maalesef S10 ile ilgili yaşadığım performans sıkıntılarını kabullenemeyen Samsungun müşteriyi ikna çabaları komik düzeye ulaştı. Samsung ısrarla sanki güncellemelerimı yapmiyormusum ya da 128 GB tamamını kullanmışım gibi çeşitli yorumlar yaziyor ve ardından bunları kontrol edin diyor öneri olarakta fabrika ayarlarına dönmemi istiyor gereksiz bir şekilde. Yani bana kısaca sen niye bir çok şey kullanıyorsun ki biz fabrikadan bunu sadece bir iki özelliği kullanacagin şekilde ayarlıyoruz sen onlari kullan der gibi eger ekstra bir şey kullanmak istersen performansının düşmesini kabul edeceksin der gibi :)Samsung  ısrarla bir donmanın yaşanmadığını ve performansının kotu olduğunu ve şarjının hemen bittiğini kabul etmiyor. Herhalde istiyor ki ilkel telefonlarda olduğu gibi ben sadece telefon görüşmesi yapıp bir köşede telefonu bırakayım. Diğer tüm özelliklerini kapatayım :) Üzücü olan basligimda da belirttiğim gibi Samsungun sanki telefonu ben kullanmiyor muşum gibi böyle bir sorun olmadigina beni inandırmak istemesi. Öyleyse nasıl beni telefonla arayıp başka bir çözüm sunamiyoruz diyorsanız ayni şeyi buradan da yorum olarak yazın ve bana çözüm sunmuşsunuz gibi buradan yorum yapmaktan vazgeçin. Objektif yorumlar yazın ilgileniyormussunuz gibi yapmayın. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ErsinKusun,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail veya Canlı sohbet kanallarımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
Bende S10 kullanıyorum ve kesinlikle haklısın ve Samsung bunu kabullenemiyor. S20 de aynı sorun exynos bütün olay güya GPU güncellenmesi gelecekti.
ErsinKusun
Active Level 3
Galaxy S
İnanın bana sorun dedidigim gibi artık bir s10 sorunu olmaktan çıktı ben yaşadığım sorunu söylüyorum bana neredeyse sen öyle bir şey yaşamış olamazsın diyip beni inandiracaklar. Tek önerdikleri şey ya servise yollayacaksin ki göndermek istemiyorum sadece bilgilerimin gittiği ile kalacağım biliyorum bir şey yapmayacaklar ya da fabrika ayarlarına geri dön. Şaşırdım kaldım adamlar ben mükemmel ürün çıkardım diyor herhalde kendilerinin bizi kandirmaya çalıştığı gibi başkaları da samsungu kandırmış ürünün mükemmel olduğuna inandırmış :). Artık benim için Samsung bir pişmanlık. Keşke iPhone serisinden devam etseydim.
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
keşke bende iphone 11 alsaydım diyorum gittik aynı parayı verdik
0 Likes
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
Bu rezillik gibi mesela
GundeS10
Active Level 5
Galaxy S
Samsung sürekli yeni cihaz çıkarmaktan, mevcut cihazların sorunlarını unuttu.Piyasa telefon çöplüğü gibi oldu. Bu da müşteri kaybına sebep oluyor. Oysa belli başlı 2 veya 3 seri cihaz üretse ve ürettiği cihazların sorunları ile ilgilense piyasanın hakimi olur ve memnuniyet düzeyi artar. Bu gidişle nokıa gibi olacak.Yıllardır samsung kullanıcısı olarak ben de artık ıphone u düşünüyorum.
GodGuest
Active Level 4
Galaxy S
valla haklısın samsung'un tüm telefonları böyle ben s10e kullanıyorum telefon iyi güzel ama ağır oyun oynamaya gelince batıyor.. oyunun ilk başlarında hiç birsey yok ne kasma ne donma ama sonraya doğru telefon isindikca aşırı bir performans dususu oluyor oyun 30 40 fpslere düşüyor oyundan soğuyorsun.. üstelik tek eksisi bu bence bunu duzeltseler yeter.. kamerası zaten iyi ama işlemci gpu fln hiç stabil değil
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ErsinKusun,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail veya Canlı sohbet kanallarımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD